Wpis z mikrobloga

Dostalem 6 voucherow do kina Vue od Lloydsa, ktorych nie zuzyje jako, ze w moim miescie jest Cineworld. Czy ktos z mirkow w #uk #anglia #szkocja bylby zainteresowany odkupieniem? Z tego co widze bilety sa w granicach 5-7 funtow za seans wiec oferuje 6 biletow za 18 funtow (przelew na Revolut). Ktos cos? :) Z tego co widze mozna je rowniez uzyc na fotele VIP, aczkolwiek reki nie dam sobie za to uciac:

You can redeem these ticket vouchers online or at the Box Office for tickets to all 2D films, for standard or VIP seats, and for upgrades to Xtreme or 3D film showings (including free 3D glasses). You can get your half-price popcorn at the Box Office.


Dodatkowo mam dwa darmowe vouchery od Cineworld na ten tydzien miedzy piatkiem a niedziela do oddania na bilety za 3f za osobe. Platnosc na poczet Cineworld, ja oddam Vouchery za darmo :)
  • 12
  • Odpowiedz
Tylko dodam ze do kazdej z transakcji kina kasuja 0.75p od osoby za kupno biletu online (booking fee czy jakos tak to zwą) - zeby pozniej rozczarowan nie bylo :)
  • Odpowiedz
Tylko dodam ze do kazdej z transakcji kina kasuja 0.75p od osoby za kupno biletu online (booking fee czy jakos tak to zwą) - zeby pozniej rozczarowan nie bylo :)


@adriano30: Nie kasują i można używać vipa w przypadku voucherów z Lloydsa. Sam używam już trzeci rok chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Budo: normalnie brałem cineworld ale w trakcie pandemii ich wycofali z promocji. Wzialem magazyn raz ale nigdy czasu nie mam poczytac. Co do filmow z rakuten... biore je z innego zrodla ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakby co to juz nieaktualne dla vue, wciaz aktualne dla Cineworld jesli ktos by chcial. Voucher za damke na bilety za 3f miedzy piatkiem a niedzielą na dowolny seans 2d
  • Odpowiedz