Wpis z mikrobloga

  • 0
@SaintWykopek też głowilem sie nad tym miesiącami po założeniu konta czy to jest jakas miejscowosc albo wykopowy running Gag którego nie rozumiem a jak sie w końcu domyslilem to chcialem napisac takiego samego posta ale wstyd bo myslalem ze tylko ja jestem taki niekumaty.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: swego czasu jak wszędzie w mediach była opisywana sytuacja tej Polki w Egipcie co została porwana czy coś i ostatecznie wypadła z okna szpitala i zmarła to prężnie działał tag #magdazuk i wiele ludzi w tym ja myślało, że tak nazywa się Magda z UK, a to było Magda Żuk XDDDD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Też przez parę dni myślałam, że Zalesie to taka miejscowość gdzie wszyscy mieszkańcy mają wyjątkowo kiepskie życia i znaleźli sobie Wykop jako komunikację z sąsiadami zamiast jakiegoś facebooka albo czatu regionalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: no to kolejne protipy dla Ciebie: jak chcesz podyskutować w temacie wycieczek, wyjazdów to tag #jedzzwykopem jest dla Ciebie. Jeśli interesuje Cię obrona granic i pomoc obywatelom koniecznie zajrzyj na #wot. A i perelka sprzed kilku lat: kiedys jeden mirek nakręcił kilka filmów z wycieczki do chinskiego miasta Wan i opisywał swoje przygody pod tagiem #programowanie
  • Odpowiedz