Wpis z mikrobloga

@butcher_borys: po co ci do takiego drewna współczesna karta graficzna?


Nie mam żadnej, a wbudowana nie uciągnie Gothika w 4K. Nie mam mniejszych monitorów. Chciałem kupić Radeona Rx580 ale ceny są 2 razy większe niż rok temu jak kupowałem.
@MrPrado30: zupelnie szczerze, zwiazane z tematem: #!$%@? wszystkich tutaj na tagu ktorzy raczyli szydzic z tworcow tego projektu, nie mowie tutaj o tagu codzienne kroniki myrtany i malych #!$%@? bo jakby nie spojrzec mogla wyjsc z tego jedna wielka klapa, ale o wszystkich ktorzy jechali po tworcach przez te lata, az szkoda bylo czytac
trailer wyglada pieknie, i nie tyle co mam szczera nadzieje, to jestem w stanie uwierzyc ze to
@butcher_borys: A co w FullHD na monitorze 4k wygląda jak kupa? Poza tym w Gothica grałem na Radeonie 9550 w HD+, a integry obecnie nawet te #!$%@? to poziom Radeonów HD 4850 i z palcem w dupie takiego Gothiczka to powinno ciągnąc w 4K.
@butcher_borys: A co w FullHD na monitorze 4k wygląda jak kupa? Poza tym w Gothica grałem na Radeonie 9550 w HD+, a integry obecnie nawet te #!$%@? to poziom Radeonów HD 4850 i z palcem w dupie takiego Gothiczka to powinno ciągnąc w 4K.


Tak, kupa. Może i masz rację, ale jak w 4K dodasz DX11 + inne bajery to na MX150 jest 3 klatki na sekundę :)
@butcher_borys: Przecież mody poprawiające grafikę, dalej nie sprawiają że gra wygląda jakoś sensownie. Według mnie nie ma sensu się tym martwić i grać w natywnej wersji. To nie Morrowind gdzie masz całkowicie na nowe przepisany silnik z 64 bitami, nowym mapowaniem, animacjami itp.
@Gigamesh: No tak nie do końca. Grając w takiego Gothic 2 z tym modem DX11 dodający między innymi lepsze efekty świetle, cienie i efekty pogodowe to miejscami gra wygląda niesamowicie. Na ten przykład siedziałem sobie nocą w tawernie portowej kiedy na zewnętrz padał deszcz i przez ulepszony efekt deszczu klimat był świetny.