Wpis z mikrobloga

Co mi sprzątnęli wpis nagle przed chwila, cenzura jak w Chinach XDDDD

Jeszcze raz - daleko mi do antyszczepów, na nawet sam byłem bliski zaszczepienia się Modena, ale jak Skandynawia zabroniła szczepienia nią mężczyzn poniżej 30 roku życia, to się wstrzymałem i zacząłem robić głębszy research.

Ewidentnie coś poszło nie tak bo zmiata ludzi +20/30 lat z planszy jak nigdy wcześniej.

Szanuję tych co się zdecydowali zaszczepić, za odwagę głównie - tych co się nie zaszczepili i wstrzymali jak ja również. Nie przepadam jednak za antyszczepami pokroju Pani Socha bo to już inny poziom intelektualny. Trochę mi przykro, że ludzie postrzegają mnie i wrzucają do grupy pani Sochy tylko dlatego, że mam pewne obawy oraz brak odpowiedzi na dużą ilość pytań dotycząca szczepionek.

Nie twierdzę, że szczepionki nie działają - bo widać, że na wykresach niektórych krajów jest duża różnica w zgonach. (Na plus dla szczepionek) Bardziej martwi mnie, że znów wyjdzie jakieś badanie, że dla kolejnej grupy osób szczepienie może zrobić więcej złego niż dobrego, jak w przypadku moderny w Skandynawii.

#koronawirus
#zdrowie
#szczepienia
  • 5