Wpis z mikrobloga

@piaskun87: swoją drogą to chyba zawsze była główny bonus produkcji USA, w porównaniu z europejskimi, nie tylko wschodnimi. Filmy z USA są czystsze, radośniejsze itp - nawet wojna. Europejskie czyli nasze, Rosja czy Anglia - po prostu normalne jak codziennie życie - ciemno brudno, ludzie brzydcy... tak bardziej realnie

kryminał skandynawski jest nudny bo pokazuje realną prace policji gdzie np policjanta pobili na osiedlu
kryminał z USA to gość rozwala
  • Odpowiedz
@theodolit: Prawda. Jak jako dziecko oglądałem "szeregowego ryana" to uznałem że w sumie ta cała wojna to zajebista przygoda i z chęcią bym coś takiego przeżył. Dla poròwnania, jak w podobnym wieku obejrzałem "Stalingrad" to kompletnie zmieniłem zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Amerykanie nie potrafią robić realistycznych filmòw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@piaskun87: @theodolit: to jest w sumie bardzo ciekawa rozkmina, już nie raz przerabiana.
Ponoć ma to coś wspólnego z tym że Amerykanie mają takie luźne podejście bo nie wiedzą co to wojna, głód czy brak podstawowych rzeczy.
My niestety wiemy, wojny i komunizm pokazały że będzie szaro, buro i niefajnie.
  • Odpowiedz
@piaskun87: moze dlatego ze europa wschodnia i rosja pamieta czasy 2ws i zimnej wojny, czy nawet wojny w jugoslawii, pamieta jaka wtedy byla bieda, ile okrucienstwa, ostatni znaczacy konflikt na terenie USA to wojna secesyjna - temat bardzo odlegly. Japonczycy zbombardowali tylko pare statkow w Pearl Harbor a wojny gangow za czasow prohibicji to jedno wielkie XD. a w europie wschodniej? wielu z nas mialo jeszcze dziadkow ktorzy pamietaja 2ws,
  • Odpowiedz
  • 37
@piaskun87 szczerze wolę nasz wschodni setting w grach. Stalker, Metro czy Escape from Tarkov są dla mnie idealne. Amerykańskie są infantylne i mało realistyczne.
  • Odpowiedz
@theodolit: jak lubisz takie popowe gówno klepane od szablonu to super, ja na przykład nie znoszę typowo amerykańskich filmów i seriali, the offców, Tarantinow itp. Za wiedźmina jak się wzięli to takie gówno wyszło że można zasnąć w przerwach od płakania
  • Odpowiedz
swoją drogą to chyba zawsze była główny bonus produkcji USA, w porównaniu z europejskimi, nie tylko wschodnimi. Filmy z USA są czystsze, radośniejsze itp - nawet wojna.


@theodolit: przecież to zwykła propaganda. Wojna to dramat ludzki a nie przygoda życia.
  • Odpowiedz
swoją drogą to chyba zawsze była główny bonus produkcji USA, w porównaniu z europejskimi, nie tylko wschodnimi. Filmy z USA są czystsze, radośniejsze itp - nawet wojna. Europejskie czyli nasze, Rosja czy Anglia - po prostu normalne jak codziennie życie - ciemno brudno, ludzie brzydcy... tak bardziej realnie


@theodolit: https://www.youtube.com/watch?v=S8qmuTIqsZk

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz