Wpis z mikrobloga

Tylko, że jej "walka" przynosi jedynie odwrotny skutek od zamierzonego. Ośmieszają cały ruch, całą ideę i sprzeciw.


@onpanopticon: Tylko że bez niej nie byłoby żadnego sprzeciwu bo Polakom nie chce się protestować. Paradoks, Lampart niszczy cały ruch ideę oraz sprzeciw który sama stworzyła.
  • Odpowiedz
Na ten moment to zadna partia nie oferuje nic co by mnie sklonilo do pojscia na wybory. Czy bedsie PiS, czy PO to podatki beda szly w gore, bedzie ciagle drozej, a polacy beda sie klocic o cudze ciaze albo o LGBT bez konca.


@Duszqable: jesteś cudownym produktem pisowskiej propagandy. Nawet jak wprost na nich nie zagłosujesz, to przynajmniej będziesz siedział w domu, a tresowany pisowski beton zrobi swoje. Bo
  • Odpowiedz
  • 2
Nie wiem jak tam ale u nas opozycja JEST tak głupia. Co chwile cos odwalaja, ze glowa mala - patrz sytuacja na granicy.


@Duszqable Tu masz stanowisko lidera opozycji
https://twitter.com/donaldtusk/status/1458485758889709570?s=20

Kolega dobrze Ci napisał - jak chcesz sobie usprawiedliwić rządy PiSu, to powód zawsze znajdziesz. Zawsze możesz się skupić na czyjejś durnej wypowiedzi, na jakiejś durnej aktywistce bez znaczenia i uznać, że to jest jedyna alternatywa dla PiSu i zobaczcie co
  • Odpowiedz
@Pedroo: k---a pisowska propaganda i pisowska propaganda xD
Czyli te wszystkie bezsensowne pomysły na gospodarke i nie tylko z opozycji to tez wytwór pisowskiej propagandy? To, ze maja takie slabe programi i ludzi to tez wytwor pisowskiej propagandy?
No prosze Cie.
Jeden Tusk i Sikroski nic z tym motłochem nie ugrają.
  • Odpowiedz
Czyli te wszystkie bezsensowne pomysły na gospodarke i nie tylko z opozycji to tez wytwór pisowskiej propagandy? To, ze maja takie slabe programi i ludzi to tez wytwor pisowskiej propagandy?


@Duszqable: Dobrze że PiS ma zajebiste pomysły na gospodarkę, świetny program, krystalicznych ludzi i w ogóle wszystko.
Serio nie dziwię się że koledzy wyżej Cię punktują, bo to co piszesz brzmi tak jakbyś tylko szukał wymówki by nie zagłosować na
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: no ja juz od lat nie glosuje, bo tu po prostu nie ma na kogo głosować ale PiSu nie cierpie wybitnie. Zalezalo mi tylko na tym zeby sie ich pozbyc jak najszybciej.
Jednak od pewnego czasu, a dokladnie od tych strajkow to opozycja sobie nie pomaga, odwalaja takie cyrki, ze znowu mam w------e, bo to nie ma zadnego sensu.
Przyjdzie PO i co, bedzie nagle lepiej?
A postulują chociaz
  • Odpowiedz
@Duszqable: Ale w sumie dlaczego łączysz opozycję tylko z PO?
Pomijając fakt, że Marcie Lempart bliżej jest jednak do Lewicy niż do KO, to wciąż masz Hołownię, PSL, od biedy nawet Konfę (która imho jest młodzieżówką PiSu, ale okej).
Naprawdę w tej zbieraninie nie widzisz nikogo, kto byłby mniejszym złem niż PiS?
  • Odpowiedz
@Pedroo: Nie powinno być nawet tej jednej, co do której też są wątpliwości, czy lekarze nie popełnili błędu, ale gamoń wyżej pisze, jakby co najmniej raz w tygodniu na porodówce umierała kobieta, co jest zwyczajnym kłamstwem, manipulacją i graniem na emocjach.
  • Odpowiedz