Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: Hehe, kobiety umierają w szpitalach/kończą bezpłodne, hehe, ale śmieszne, ale gupia lempart. A w tym czasie:

Wirtualna Polska poinformowała w tym tygodniu, że wiceminister sportu i turystyki Łukasz Mejza założył firmę, która proponowała terapię nieuleczalnie chorym pacjentom. Kierownictwo PiS oczekuje od wiceministra wyjaśnień w tej sprawie.


https://www.rp.pl/polityka/art19141401-niepewna-przyszlosc-lukasza-mejzy-pis-chce-wyjasnien
  • Odpowiedz
hehe, ale śmieszne, ale gupia lempart.


@Zepelin9: Tylko, że jej "walka" przynosi jedynie odwrotny skutek od zamierzonego. Ośmieszają cały ruch, całą ideę i sprzeciw.

Tak się przecież obecnie najskuteczniej walczy z wszelkimi ruchami - ośmieszając je. Są od tego prowokatorzy, są osoby udające uczestnictwo i celowo siejące zamęt poprzez uwypuklenie jakichś stereotypowych wad. No i są też tacy "pożyteczni" idioci jak Lempart, którzy nie robią gówna celowo, ale przez swoją nieprawdopodobną nieudolność -
  • Odpowiedz
Tylko, że jej "walka" przynosi jedynie odwrotny skutek od zamierzonego. Ośmieszają cały ruch, całą ideę i sprzeciw.


@onpanopticon: Podobnie mówi reżim Łukaszenki o opozycjonistach. Miej to na uwadze.

I drugą rzecz, jaką musisz mieć na uwadze, jest brak innych
  • Odpowiedz
@Zepelin9: Mędrkuje jak mędrkuje. W tej kwestii nie jestem zaangażowany, bo skupiam się na sprawach związanych z prawodawstwem podatkowym. Temat aborcji mnie nie dotyczy, więc dziwnym byłoby gdybym się emocjonalnie angażował w nieswoje sprawy. Mogę co najwyżej na podstawie ogólnych poglądów wyrazić do którego stanowiska mi bliżej i nic ponad to.

Nie odbiera mi to jednak prawa do tego, aby móc subiektywnie ocenić czyjeś działania. Nie muszę od razu stawać
  • Odpowiedz
Temat aborcji mnie nie dotyczy


@onpanopticon: W sensie nie planujesz rodziny? Jak tak, to rzeczywiście.

Tylko nie dlatego, aby wyśmiać ruch, ideę, postulaty, a wnieść postulat o to, aby kobiety zaangażowane w temat jednak zmieniły sobie
  • Odpowiedz
@Zepelin9:

Hehe, kobiety umierają w szpitalach/kończą bezpłodne, hehe, ale śmieszne, ale gupia lempart.


Dokładnie tak.
Miliony ludzi wyszlo ja ulice, kazde wieksze miasto zapchane ludzmi na strajkach, a
  • Odpowiedz
@Duszqable: Wymienione postulaty pojawiły się, gdy już protesty przygasały. Tak, to był błąd, ale nie wpłynął na fakt, że już wówczas było mniej lub bardziej po protestach.

To, o czym mówisz, też jest częścią pisowskiej propagandy (nadmuchanie błędnej decyzji) z racji powyższego btw. Miej to na uwadze - właśnie jej uległeś. PiS ma co chciał - a ty nie masz kolejnego prawa i wolności.

Możesz sobie narzekać, że gupia lempart,
  • Odpowiedz
@Zepelin9: pis ma to co chce dzieki durnej opozycji i takim ludziom jam lempart.
Na ten moment to zadna partia nie oferuje nic co by mnie sklonilo do pojscia na wybory. Czy bedsie PiS, czy PO to podatki beda szly w gore, bedzie ciagle drozej, a polacy beda sie klocic o cudze ciaze albo o LGBT bez konca.
Jak tamten zryw sie nie udal to juz zaden sie nie uda.
  • Odpowiedz
pis ma to co chce dzieki durnej opozycji i takim ludziom jam lempart.


@Duszqable: I znowu powtarzasz pisowską propagandę. Dokładnie ten sam spin usłyszysz na Węgrzech i w Federacji Rosyjskiej - to nie jest tak, że Putin taki silny, po prostu opozycja jest głupia.

Na ten moment to zadna partia nie oferuje nic co by mnie sklonilo do pojscia na
  • Odpowiedz
@Zepelin9:

I znowu powtarzasz pisowską propagandę. Dokładnie ten sam spin usłyszysz na Węgrzech i w Federacji Rosyjskiej - to nie jest tak, że Putin taki silny, po prostu opozycja jest głupia.


Nie wiem jak tam ale u nas opozycja JEST tak głupia.
Co chwile cos odwalaja, ze glowa mala - patrz sytuacja
  • Odpowiedz