Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: Hehe, kobiety umierają w szpitalach/kończą bezpłodne, hehe, ale śmieszne, ale gupia lempart. A w tym czasie:

Wirtualna Polska poinformowała w tym tygodniu, że wiceminister sportu i turystyki Łukasz Mejza założył firmę, która proponowała terapię nieuleczalnie chorym pacjentom. Kierownictwo PiS oczekuje od wiceministra wyjaśnień w tej sprawie.


https://www.rp.pl/polityka/art19141401-niepewna-przyszlosc-lukasza-mejzy-pis-chce-wyjasnien
hehe, ale śmieszne, ale gupia lempart.


@Zepelin9: Tylko, że jej "walka" przynosi jedynie odwrotny skutek od zamierzonego. Ośmieszają cały ruch, całą ideę i sprzeciw.

Tak się przecież obecnie najskuteczniej walczy z wszelkimi ruchami - ośmieszając je. Są od tego prowokatorzy, są osoby udające uczestnictwo i celowo siejące zamęt poprzez uwypuklenie jakichś stereotypowych wad. No i są też tacy "pożyteczni" idioci jak Lempart, którzy nie robią gówna celowo, ale przez swoją nieprawdopodobną
Tylko, że jej "walka" przynosi jedynie odwrotny skutek od zamierzonego. Ośmieszają cały ruch, całą ideę i sprzeciw.


@onpanopticon: Podobnie mówi reżim Łukaszenki o opozycjonistach. Miej to na uwadze.

I drugą rzecz, jaką musisz mieć na uwadze, jest brak innych liderów.

Dziwi mnie dlatego twój drugi akapit:

Tak się przecież obecnie najskuteczniej walczy z wszelkimi ruchami - ośmieszając je. Są od tego prowokatorzy, są osoby udające uczestnictwo i celowo siejące zamęt poprzez
@Zepelin9: Mędrkuje jak mędrkuje. W tej kwestii nie jestem zaangażowany, bo skupiam się na sprawach związanych z prawodawstwem podatkowym. Temat aborcji mnie nie dotyczy, więc dziwnym byłoby gdybym się emocjonalnie angażował w nieswoje sprawy. Mogę co najwyżej na podstawie ogólnych poglądów wyrazić do którego stanowiska mi bliżej i nic ponad to.

Nie odbiera mi to jednak prawa do tego, aby móc subiektywnie ocenić czyjeś działania. Nie muszę od razu stawać po
Temat aborcji mnie nie dotyczy


@onpanopticon: W sensie nie planujesz rodziny? Jak tak, to rzeczywiście.

Tylko nie dlatego, aby wyśmiać ruch, ideę, postulaty, a wnieść postulat o to, aby kobiety zaangażowane w temat jednak zmieniły sobie lidera.


Przecież to jest bez sensu. To nie jest kwestia "zmiany lidera" tylko tego, że ten lider musi w ogóle być.

ale sądzisz, że jej lider działa na jej niekorzyść, to masz bezrefleksyjnie popierać jego
@Zepelin9:

Hehe, kobiety umierają w szpitalach/kończą bezpłodne, hehe, ale śmieszne, ale gupia lempart.


Dokładnie tak.
Miliony ludzi wyszlo ja ulice, kazde wieksze miasto zapchane ludzmi na strajkach, a tymczasem Lempart:
Aborcja na zyczenie w KAZDYM momencie
10% PKB na ochrone zdrowia
I inne gowno postulaty
Efekt taki, ze caly ren oddolny ruch stwierdzil, ze to #!$%@? i woli jednak mimo wszystko pis niz skrajną lewice.
Sam protestowalem do momentu jak ona
@Duszqable: Wymienione postulaty pojawiły się, gdy już protesty przygasały. Tak, to był błąd, ale nie wpłynął na fakt, że już wówczas było mniej lub bardziej po protestach.

To, o czym mówisz, też jest częścią pisowskiej propagandy (nadmuchanie błędnej decyzji) z racji powyższego btw. Miej to na uwadze - właśnie jej uległeś. PiS ma co chciał - a ty nie masz kolejnego prawa i wolności.

Możesz sobie narzekać, że gupia lempart, bo
pis ma to co chce dzieki durnej opozycji i takim ludziom jam lempart.


@Duszqable: I znowu powtarzasz pisowską propagandę. Dokładnie ten sam spin usłyszysz na Węgrzech i w Federacji Rosyjskiej - to nie jest tak, że Putin taki silny, po prostu opozycja jest głupia.

Na ten moment to zadna partia nie oferuje nic co by mnie sklonilo do pojscia na wybory.


No ok tylko nie narzekaj, że są odbierane ci prawa
@Zepelin9:

I znowu powtarzasz pisowską propagandę. Dokładnie ten sam spin usłyszysz na Węgrzech i w Federacji Rosyjskiej - to nie jest tak, że Putin taki silny, po prostu opozycja jest głupia.


Nie wiem jak tam ale u nas opozycja JEST tak głupia.
Co chwile cos odwalaja, ze glowa mala - patrz sytuacja na granicy.
Nie ogladam pisowskich mediow ani nie sledze ich wypowiedzi. Do takich wnioskow dojdzie kazdy, tutaj PiS nie