Wpis z mikrobloga

@Alibabaa: Dobra, raz to napisałem w złym miejscu, to powtórzę tutaj, bo pasuje, w dodatku wpis #!$%@?ło w gorące

Ja tylko chcę przypomnieć, że każdy, kto plusuje to gówno przyczynia się do wzrostu popularności, tak jak to było z patostreamami. Tam też niby wszyscy tym gardziliście a właśnie dzięki wykopkom mieli taką widownie.
Zgodnie z zasadą - Nieważne jak mówią, ważne, żeby nie przekręcali nazwy twojej gali

Szkalujesz? To #!$%@? nie
SynagogaSzatana - @Alibabaa: Dobra, raz to napisałem w złym miejscu, to powtórzę tuta...

źródło: comment_1638061318T3CDtft3twiCxVI6tT7fGS.jpg

Pobierz
@SynagogaSzatana: 100% racji.

Rok 2026, Polska aka chlew obsrany gównem.

Największym celebrytą zostaje p0lka, która pokazała cycki. W 10 najbardziej znanych kobiet w Polsce aż 8 słynie z pokazania cycków, jedna z jedzenia gówna w dubaju, a ostatnia jest znana z gangbangu.

Przypominam, że dzieci upatrują sobie celebrytów jako idoli także życzę powodzenia w przyszłości z takimi "idolami".
@Rvxdbnu: Z tego co się orientuję, to nikt nikogo nie przymusza do uczestniczenia na tych strimach, więc nie wiem o jakie niszczenie życia chodzi. Jeśli nikt nie łamie regulaminu ani prawa (np. wrzucanie ciepłych placków), to mnie to guzik obchodzi co sobie ktoś tam ogląda czy postuje, wojny internetowe nikomu nie wyszły na dobre.