Wpis z mikrobloga

@Majku_: Nie, z mojego komentarza powinieneś wywnioskować, że jak nie masz innej możliwości to staje się na drodze, robi co trzeba i odjeżdża, a nie niszczy się infrastrukturę niedostosowaną do jeżdżenia po niej samochodami
@szwedes no widzisz, a ja na drodze widziałem dość cwaniaków, co to "nie mają innej możliwości" , a tak naprawdę mają gdzieś innych uczestników ruchu drogowego, czyli włączają awaryjne, staną byle gdzie na środku drogi i są zadowoleni, bo "panie, ja tu tylko na chwilę". I jestem zadania, że nie powinno się stawać ani na chodniku, ani na trawie, ani na środku drogi i bez znaczenia, czy z awaryjnymi, czy bez. Taki
@Majku_: No to wiadomo że jak jest opcja to powinno się podjechać na parking, itp., no ale często nie ma. I na wykopie i w społeczeństwie panuje jakiś dziwny konsensus, że #!$%@? się na chodnik to jest wręcz obowiązek w takim przypadku XD
@krucjan: I to, że nadal do ciebie nie dotarło, że opisywałem jakiej aplikacji można używać w Warszawie.

Nie masz takiej w swoim mieście to bardzo mi przykro, ale gówno mnie to obchodzi. Nie wszystko kręci się wokół ciebie.
@instalacja: Jestem ze szczeina, nie zauważyłeś? Nadal do ciebie nie dotarło, że nie ma tu warszawskiej aplikacji?
Jeśli macie jakąś warszawską aplikację to gówno mnie to obchodzi, nie wszystko kręci się wokół warszawy.