Wpis z mikrobloga

Dzis powstanie zwiazku wyglada tak, ze facet musi zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac. To jego rola jest zapraszac i placic, musi robic praktycznie wszystko. Rozowy za to tylko ocenia, czy ladnie wyglada czy dobrze zapajacowal itd. Niektorzy powiedza, ze zawsze tak bylo, ale zapominaja, ze kiedys rola kobiety bylo bycie kura domowa. Dzis taka nic nie ugotuje, nie posprzata etc bo ona jest silna kobieta. Tak silna, ze nic nie robi. Do tego rozowe beda twierdzic, ze tak nie maja latwo w znalezieniu kogos. Zapomnialy dodac, ze szukaja Armando 10/10.

#tinder #podrywajzwykopem #tfwnogf #przegryw #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #gehenna
  • 118
@bzdr: Programiści ze sporym doświadczeniem i umiejętnościami mogą raczej spać spokojnie. Pierwsi do ostrzału pójdą klepacze kodu po boot campach, którzy i tak są teraz wypierani z rynku przez indyjskich pajeetów.
Zobacz sobie jak malał procent zatrudnienia w rolnictwie w USA, a produkcja rolna jedynie rosła. Za kilka lat może się okazać, że w IT pracuje tylko 10% obecnie zatrudnionych.

kto twoim zdaniem te algorytmy będzie wdrażał i obsługiwał?


Na pewno
@stuwykopek: Nie zrozumiałeś, ale nie mogę Cię winić - takie pieniądze wydają Ci się duże, tylko dlatego, że nigdy tyle nie zarabiałeś.

To, że w Polsce normalizacja biedy i niskie standardy to coś całkowicie naturalnego - to jeszcze nie znaczy, że to coś dobrego.

Powiem w ten sposób - da się żyć w Polsce za mniejsze pieniądze niż kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy PLN (sam nie zawsze zarabiałem tyle ile zarabiam i nie jestem
@Waffenfarbe: Beciakiem to jesteś Ty, marszczyfredzie.

Możesz sobie robić projekcje jakie chcesz - fakty są niezmienne, ja na ten moment mam 5 posiłków dziennie, posprzątany dom i śmigło z #!$%@? wieczorem za najniższą cenę na rynku (skoro mówimy Twoim burackim językiem) i do tego osobę na której mogę polegać (co jest cenniejsze od czegokolwiek w życiu - co rozumiałbyś gdybyś był intelektualnie zdolny do klepania czegokolwiek trudniejszego niż te Twoje gównoaplikacje
@m-wjeczur:

śmigło z #!$%@? wieczorem za najniższą cenę na rynku


Jak ma się dobrą mordę to ma śmigło za darmo. Ile wydajesz miesięcznie na księżniczkę?

i do tego osobę na której mogę polegać


A myślisz, że została by z tobą jakbyś został sparaliżowany po wypadku albo uaktywniłaby się u ciebie jakaś choroba genetyczna?
@Waffenfarbe: Nie liczę ile wydaję, bo nie muszę - Znalazłem sobie taką, która mnie #!$%@?ła jak kupiłem jej na urodziny apaszkę Hermèsa, a nie taką, która wymaga ode mnie żebym jej coś kupował.

Innymi słowy - wiem tylko, że odkąd jestem z nią wydaję mniej niż kiedykolwiek - bo trafiła mi się minimalistka z zamiłowaniem do ekologii.

Szukaj w innym miejscu niż Tinder lub lokalny klub z imprezami studenckimi - to
programiści ze sporym doświadczeniem i umiejętnościami mogą raczej spać spokojnie. Na pewno nie mirki klepacze kody i pajeety.


@Waffenfarbe: zgoda, myślałem, że mówisz o programistach w ogóle
@Waffenfarbe: W bibliotece. W pracy. Na ulicy. Na urodzinach kolegi. W lokalu z planszówkami. W kościele. Możliwości jest dużo.

Ja moją poznałem w knajpie w której pracowała. Byłem klientem. Zagadałem i jakoś poszło.

Wszędzie się da. Tylko trzeba chcieć. Bo - jak mawiał mój ulubiony Łukasz - trzeba chcieć, żeby mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A co do drugiego punktu - jak chcesz partnerkę na którą nic
@m-wjeczur:

No chyba, że chcesz związku z niezależną i samodzielną kobietą i uczciwego podziału obowiązków w domu - to wtedy pewnie co druga się będzie nadawać.


Ty jesteś nieźle odklejony. Większość kobiet chce brać więcej niż daje. I szuka przystojnych typów z własnym mieszkaniem samemu nie posiadając nic i nie wyglądając za dobrze.

W bibliotece. W pracy. Na ulicy. Na urodzinach kolegi. W lokalu z planszówkami. W kościele. Możliwości jest dużo.
Pobierz
źródło: comment_1638044501uR8Q17cxIwowB09glPWCd0.jpg
Dzis powstanie zwiazku wyglada tak, ze facet musi zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac


@trevoz: taki facet może mieć swoje wymagania - ale co ja będę szurowi i przegrywowi tłumaczyć xD
Ty jesteś nieźle odklejony. Większość kobiet chce brać więcej niż daje. I szuka przystojnych typów z własnym mieszkaniem samemu nie posiadając nic i nie wyglądając za dobrze.


@Waffenfarbe
A wiesz dlaczego? Bo sami swoim spermiarstwem tak ten rynek uksztaltowalismy. Zdesperowane simpy potrafia odwalic kazdego fikola zeby tylko #beniswtzipe , to sobie rozowe dokazuja jak chca, krecac tym rynkiem wg wlasnego widzimisie.

Chcesz byc gotowy na zwiazek? Naucz sie zyc jako singiel, z
@trevoz: hipergamia zawsze istniała, nic dziwnego, że kobieta szuka najlepszego samca, zwłaszcza teraz jak umożliwiają to aplikacje randkowe

Dla mnie jedynie przykre jest to, że mężczyźni co raz mniej są kobietom potrzebni, a kobiety mężczyznom.

Bo ja nie potrzebuję już 4 dzieci, obiadu na stole po pracy i czystego mieszkania, bo tyludzieci nie chcę, mam catering dietetyczny i robota do sprzątania.

Tak samo kobiety co raz mniej potrzebują mężczyzny, bo bezpieczeństwo
@Waffenfarbe:
Do czego? Zeby sobie obracac jakies pustaki na ONS? To jest Twoj wyznacznik szczescia i spelnienia jako mezczyzna? Tyle chcesz w tym zyciu osiagnac?

Taki to jest problem z Wami przegrywami. Jeszczescie za reke nie potrzymali u juz Wam oczy tzipa zarosly. Tak, tak. Incel zacznie wreszcie ruchac i wreszcie wszystko ruszy. Koniec z gownorobota w januszexie, fobie spoleczne znikna, wreszcie bedzie motywacja zeby isc na silownie, nauka programowania ruszy
@Makak87: Ale ja chcę serio tylko obracać pustaki na ONS. Ewentualnie fwb lub chodzenie na divy, ale w polszy rynek słaby a nie mam zbytni warunków na wycieczkę za granicę. Nie zależy mi kompletnie na jakiś poważniejszych związkach ze wspólnym mieszkaniem. Może nie mam już większych ambicji?
Trenuję już od paru lat, ale przez #!$%@?ą genetykę nie ma lepszych efektów. I na co mi przyjaciele jak normictwo to nie ludzie tylko
@Waffenfarbe: Może i jestem odklejony, a może po prostu kiedy widzę takie zachowania u kobiety to po prostu przestaję być zainteresowany i idę dalej? Pomyśl.

Może po prostu jestem od Ciebie lepszy i nie dorabiam ideologii do swojego #!$%@?? Może po prostu znam swoją wartość i odmawiam udziału w jakiś chorych gierkach.

Powiem Ci coś - mówiłem, że w obu moich poważnych związkach relacja wyglądała dość patriarchalnie. Wiesz dlaczego zakończyłem pierwszy?