Wpis z mikrobloga

Dzis powstanie zwiazku wyglada tak, ze facet musi zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac. To jego rola jest zapraszac i placic, musi robic praktycznie wszystko. Rozowy za to tylko ocenia, czy ladnie wyglada czy dobrze zapajacowal itd. Niektorzy powiedza, ze zawsze tak bylo, ale zapominaja, ze kiedys rola kobiety bylo bycie kura domowa. Dzis taka nic nie ugotuje, nie posprzata etc bo ona jest silna kobieta. Tak silna, ze nic nie robi. Do tego rozowe beda twierdzic, ze tak nie maja latwo w znalezieniu kogos. Zapomnialy dodac, ze szukaja Armando 10/10.

#tinder #podrywajzwykopem #tfwnogf #przegryw #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski #gehenna
  • 118
  • Odpowiedz
Dzis taka nic nie ugotuje, nie posprzata etc bo ona jest silna kobieta. Tak silna, ze nic nie robi.


@trevoz:
Dzis kobiety maja wyksztalcenie i pracuja. Problem masz zrobic obiad co drugi dzien?
  • Odpowiedz
@trevoz: Warto dodać że jak będzie problem, to facet jest praktycznie sam. Baba ci nie pomoże, wręcz przeciwnie, jak stracisz pracę, zauważysz jak naturalnie przestaje sie zbliżać do ciebie tylko zaczyna sie oddalać. Dlatego warto imho pogodzic sie z myslą że kobiety są po to by miło spędzać czas a nie po to by planować życie.
  • Odpowiedz
@Makak87 zrobić obiad co drugi dzień + zagadac, musi byc zabawny i pomyslowy, miec fajna pasje i dobrze sie ubierac.


Obiad robie codziennie (samo sie nie zrobi, miche 3mam), zagaduje (0 wysilku de facto), czy jestem zabawny? Nie wiem. Malo mnie to interere, jak rozowy szuka smieszkowania to odsylam do cyrku albo na wykop. Jestem pomyslowy, madry czlowiek nigdy sie nie nudzi. Mam swoje pasje, dobrze sie ubieram. I #!$%@? mam czy sie to rozowym podoba czy nie.

To jego rola jest zapraszac i placic, musi robic praktycznie wszystko. ?
  • Odpowiedz
@Makak87: Skończona socjologia to żadne wykształcenie, a bycie HRówą to nie żadna praca.
Kiedyś kobiety pracowały w polu lub w fabrykach a i tak miały siły obiad zrobić dzieciom i mężowi.
  • Odpowiedz
@Makak87: Skończona socjologia to żadne wykształcenie, a bycie HRówą to nie żadna praca.


Bycie programistom to zadna praca.

Kiedyś kobiety pracowały w polu lub w fabrykach a i tak miały siły obiad zrobić dzieciom i
  • Odpowiedz
@trevoz: ostatnio poznałem taką. Ma prawie 30lat. Jest po liceum. Pracuje w sklepie za najniższą krajową. Wynajmuje mieszkanie z koleżanką. Nie posiada własnego mieszkania ani samochodu. Pali, pije. Nie lubi gotować i sprzątać. Jest wulgarna.
Nie ma nic do zaoferowania poza tzipą.
  • Odpowiedz
I nie masz obiadku do ugotowania dla księżniczki?


@Waffenfarbe:
Pudlo mirku, singiel here i zrozumcie to wreszcie. Tak, Wy.

Gotuje, dobrze sie ubieram, mam swoje pasje/zainteresowania, kombinuje jak tu zarobic troche kasy nie dla atencji kobiet ale sam
  • Odpowiedz
@Makak87:

singiel here


Ty sam się byczysz a nam każesz gotować obiadki dla księżniczek? Hipokryta z ciebie. Jeśli ktoś ma więcej niż 18 lat i nie umie gotować to xD A większość księżniczek żywi się w maku bo nie potrafi
  • Odpowiedz
ostatnio poznałem taką. Ma prawie 30lat. Jest po liceum. Pracuje w sklepie za najniższą krajową. Wynajmuje mieszkanie z koleżanką. Nie posiada własnego mieszkania ani samochodu. Pali, pije. Nie lubi gotować i sprzątać. Jest wulgarna.

Nie ma nic do zaoferowania poza tzipą.


@Grzesq: i nadal jest warta wiecej na rynku niz mirek programista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty sam się byczysz a nam każesz gotować obiadki dla księżniczek? Hipokryta z ciebie. Jeśli ktoś ma więcej niż 18 lat i nie umie gotować to xD A większość księżniczek żywi się w maku bo nie potrafi gotować


@Waffenfarbe:
Nie bycze ale gotuje codziennie. Lepsze to niz chodzic glodnym albo zrec jakis szajs. I nie, nie kaze Wam gotowac obiadkow, ale dzielic sie po rowno obowiazkami domowymi. Przeciez tez na tej chacie mieszkasz, tez cos jesz, tez lubisz chodzisz w czystych wyprasowanych ciuchach. Dlaczego niby ktos mialby cala ta robote odwalac za Ciebie?

To dobrze bo żadna z tych rzeczy nie przyciąga
  • Odpowiedz
A większość księżniczek żywi się w maku bo nie potrafi gotować


@Waffenfarbe:
Za pozno na edit. Prowadze czasem ludzi; dieta, trening. Faceci 25+ nie potrafiacy upiec kawalka ryby nie sa wcale jakas rzadkoscia. Ostatnio musialem typowi tlumaczyc jak przygotowac ryz, taki sypki, nie z woreczka.
  • Odpowiedz
@Makak87:

ale dzielic sie po rowno obowiazkami domowymi


Ale większość kobiet nie chce dzielić się kosztami po równo. A poza tym wpuszczanie kobiety do swojego mieszkania w 2021 roku to zakładanie sobie samemu pętli na
  • Odpowiedz
Ale większość kobiet nie chce dzielić się kosztami po równo. A poza tym wpuszczanie kobiety do swojego mieszkania w 2021 roku to zakładanie sobie samemu pętli na szyję.


@Waffenfarbe:
Albo sie dzieli po rowno albo #!$%@?. Ewentualne dysproporcje negocjuje sie na pelnym RiGCzu. Zarabiasz wiecej, oplaca Ci sie robic nadgodziny, rozowy odwala wiecej roboty w domu a Ty jej de facto za to placisz. Ale ze wiekszosc facetow to zbluepillowane do szczetu #!$%@? to potem to wyglada jak wyglada. Juz tutaj pisalem - jak grasz, tak masz. Ewentualne pretensje tylko do siebie.

Co do wpuszczania kobiety do swojego mieszkania.... nie wypowiem sie. W swietle ostatnich zmian w polskim prawie, byl tutaj dobry watek na vikopie, mysle ze mozesz miec
  • Odpowiedz
Chłop wstawi pastę wyjdezprzegrywu o złych babach, a w komentarzach ludzie się kłócą o to czy programowanie to praca. Śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz