Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku z niebieskim 10 lat. Od 2 lat jesteśmy małżeństwem. Wszystko niestety posypało się, kiedy wykryto u niego raka jądra, które niestety trzeba było usunąć. Od tamtego czasu przestał pociągać mnie seksualnie. Wciąż możemy mieć dzieci, ale przestałam czuć do niego pociąg odkąd ma jedno jądro. Wiem, że to straszne, ale nie jestem w stanie znów go pożądać jak kiedyś. Mojemu mężowi nie spadło libido, przeszedł przez to mając moje wsparcie i żyje jak przed tym. Ja natomiast nie mogę uprawiać seksu przy zapalonym świetle, cała moja uwaga skupia się na tym, że jest wybrakowany. Zaczęłam przez to unikać stosunków, bo nie zadowala mnie to, czuję, że robię to z niepełnym mężczyzną. Jest mi z tym bardzo źle i nie mogę spojrzeć w lustro. Byłam u psychologa, ale był w stanie mi pomóc. Mam w głowie jakaś blokadę. Czuję się paskudną osobą i wpadam przez to w stany depresyjne, co jeszcze bardziej blokuje mnie w sypialni. Niebieski bardzo mnie kocha, stara się, ale ja nie pragnę go już jak kiedyś. Z góry odpowiadam, że nie mam bolca na boku i nie rozglądam się za chadem. Chcę żeby znów było jak dawniej, ale mój mózg ze mną nie współpracuje. Nie wiem co robić...

#seks #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a125d553bac4000afedc27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ale dlaczego Wy cisniecie po dziewczynie? Stracil chlop jedna z kullen, penis zapewne nie kusi tak jak kusil, nie ten wyglad.

Kocha go, uprawia z nim seks (dla niego, nie dla siebie samej), nie szuka boltza na boku, aktywnie stara sie cos z tym zrobic.....

Ze swieca takiego rozowego szukac. Czy jestem w stanie cos doradzic?

Nie ¯\_(ツ)_/¯

3maj sie tam cieplo OPko, mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto
@AnonimoweMirkoWyznania

Ale ty wiesz ze można przeprowadzić zabieg estetyczny i włożyć silikonowe (czy tam z innego materiału jak niektóre cycki) jajko? Jak ci to tak przeszkadza (mimo że śmierdzi jak zarzutka) to weź to poprostu powiedz mężowi ( ͡º ͜ʖ͡º)