Wpis z mikrobloga

Ale, że jacy studenci? Obawiali? U mnie na roku od samego początku każdy wznosił modły o to aby zajęcia były zdalnie. Poniżej mała ankieta dla studentów na temat nauczania zdalnego. Dajcie znać co myślicie!

#studbaza #studia #covid19
Monoecho - Ale, że jacy studenci? Obawiali? U mnie na roku od samego początku każdy w...

źródło: comment_1637845810IcRVDnqR52clZ2GisD1OZv.jpg

Pobierz

Jak powinno wyglądać nauczanie na ten moment?

  • Powinno być zdalne 73.4% (105)
  • Powinno być stacjonarne 26.6% (38)

Oddanych głosów: 143

  • 9
@Kamilo67 Oczywiście. A) stacjonarne- jest na ćwiczeniach 80% grupy, 50% z tego coś realnie robi, prowadzący wyjaśnia po kolei jak ktoś gdzieś utknął B) zdalne- frekwencja 50%, z czego 3/4 ogląda netflixa/gra w cs/mirkuje. Prowadzący nie wyjaśnia bo "bez tablicy ciężko"/"wysłałem wam filmik". Oczywiście nie twierdzę, że tak zawsze jest, ale tak bywa niestety.
@ZlodziejBilonownic:

A) stacjonarne- jest na ćwiczeniach 80% grupy, B) zdalne- frekwencja 50%


Przecież obecność jest obowiązkowa, więc jakim cudem? U mnie było normalnie. Zresztą, to już wina studentów, że są leniami. A jeżeli nie była sprawdzana obecność to tym bardziej na plus, bo jestem dorosły i powinno liczyć się tylko zaliczenie egzaminów. Na UJ niekoniecznie trzeba mieć obecność, a jako jedna z nielicznych uczelni polskich jest w rankingu szanghajskim top1000.

50%