Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam pytanie. Dostałem dziś propozycje od koleżanek z pracy (tak się złożyło że pracuje tylko z koleżankami i jednym kolega który akurat jest chory) na piwo. Napisałem do swojej różowej żeby ja o tym poinformować. Ta się zdenerwowała (delikatnie mówiąc) i zabroniła mi tam iść. Nie poszedłem oczywiscie i teraz jest obrażona o to. To byłoby krótkie wyjście na piwo z kilkoma kolezankami, a ona jest strasznie zazdrosna i teraz wkurzona na mnie. Kto z nas przesadza? Ona o każda koleżankę że studiów/pracy jest zazdrosna :(
#pytanie #zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619e6ed51e9981000a582bd8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
BiednyGóral: Pracowałem w 2 firmach i w każdej doszło do kilku romansów między pracownikami, a takie wyjścia na piwko, to zazwyczaj pole do popisu dla zagorzałych flirciarzy fircyków, szczególnie kiedy spotkanie odbywa się na zasadzie rodzynka w domowym cieście. Często też totalnie świadomie ignorujemy zainteresowania ze strony innych pracowników, a w środku boostuje pewność siebie i poczucie zajebistości. Dwa pytania:
1.Czy macie udane życie seksualne?
2.Kogo chcesz oszukać, siebie czy ją?