Wpis z mikrobloga

@iverus: poczytałem i faktycznie warto za ta cenę, zwłaszcza ze i tak z kart podarunkowych to pokryłem. Dzięki za info o tej promocji, długo broniłem się przed garminem bo w sumie nie potrzebuję jakichś zaawansowanych danych do treningów bo po prostu jeżdżę bez większego zwracania uwagi na detale ale nawigacja na pewno się przyda. Zamówienie złożone :)
@EliotAlderson: z tym, ze fajnie miec czujnik predkosci (magene z ali za 50zl zrobi robote) bo gps w gestym lesie sie pogubi i bedzie pokazywal bzdury. No chyba, ze ten Garmin jest na tyle fajny, ze to ogarnia, choc watpie patrzac na wykresy ze 130tki kolegi
@EliotAlderson: bez problemu, przynajmniej przy składaniu zamówienia, koszt chyba 5-6 euro.
@westu: do MTB sobie najwyżej dokupię czujnik prędkości, pewnie razem z innymi jak najdzie mnie ochota bawić się na szosie w mierzenie kadencji, mocy czy tętna :D
tylko jak bateria trzyma 20h+ to o ile nie jeździsz ultra albo kilkudniowych wypraw to po co ten kabelek w ogóle wozić


@Dziaku: mi chodzi o wożenie z bagażami w samochodzie na czasami kilkumiesięczne wyjazdy, na które zabieram też rower.