Wpis z mikrobloga

@i-marszi
Pewnie tak ale nie sądzę, żeby to był jakiś ogromny przeskok względem 530 więc jeśli ktoś myślał o zakupie to raczej taniej nie będzie w najbliższym czasie.
Ja wziąłem( ͡º ͜ʖ͡º)
@i-marszi: no wiadomo, na pewno będą nowe wersje, niemniej zastanawiam się nad jakimś bardziej zaawansowanym komputerkiem do szosy/mtb tylko chyba dotykowy ekran przy mapach/nawigacji by się przydał, ciekawe jak z wygodą korzystania bez dotykowego ekranu.

@iverus: Dzięki za info, być może się skuszę
@i-marszi: Może wersja solar jak w zegarkach, albo dodadzą obsługę inReach. Niektóre nawigację ręczne obsługują dodatkowe częstotliwości gps dzieki czemu są dokładniejsze w lesie itp. Imho jakiejs dużej różnicy nie bedzie. Podobnie jest w nawigacjach ręcznych garmina gdzie w kolejnych generacjach dochodziła dochodziła obsługa glonass, Galileo, a obsługa map pozostawała na dotychczasowym poziomie.
@iverus: kupiłem. Cały rok broniłem się i uważałem że do jeżdzenia na wycieczki i nie trenowania zestaw: tani licznik do zapisywania trasy i pokazywanie prędkości plus telefon do nawigacji jest lepszy.
@atizylak: no właśnie katalogowe 20h wg garmina to jest z dwoma czujnikami ANT+ i włączonym GPS, do tego można znaleźć opinie użytkowników że trzyma nawet dłużej