Wpis z mikrobloga

Specyficzne słowa, z ust aborcjonistów. xDDD


@CzerwonaPoprzeczka: No, bo przecież wiadomo, że płod od aborcji ma zniszczone życie, tak bardzo cierpi, giną jego wszystkie wspomnienia i jest zupełnie wszystkiego świadom. To wcale nie jest tak, że płód to papka z mięsa bez cech osoby, któremu kobieta wcale nie musi udostępniac miejsca w ciele kosztem własnego zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To wsadź papkę z mięsa w dupę i poczekaj aż wyjdzie z niej dziecko.

Wy jesteście szurami w dziedzinie biologii.


@CzerwonaPoprzeczka: A co niezgodnego z biologią napisałem? Płód ma świadomość, czy rozwinięty układ nerwowy, szurze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma, gdyby miał, mogłby żyć poza matką.

To po co ciąża?


@ziumbalapl:Ciąża to otoczenie tego procesu autonomicznego. Autonomia to między innymi posiadanie i realizacja własnych celów i własnego programu, rozbudowa itp. itd.
Jakby obrzucać papkę z mięsa aminokwasami itd., to ona by nie potrafiła tego wykorzystać we własnym celu.
Co ma struktura do miejsca przebywania? (nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


No taki twój poziom, jak widzimy. :P
Beton.
Ciąża to otoczenie tego procesu autonomicznego. Autonomia to między innymi posiadanie i realizacja własnych celów i własnego programu, rozbudowa itp. itd.


@CzerwonaPoprzeczka: A co z autonomią cielesną kobiety? Przecież nie ma ona obowiązku podtrzymywania płodu przy życiu, zwłaszcza kosztem własnego zdrowia psychofizycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby obrzucać papkę z mięsa aminokwasami itd., to ona by nie potrafiła tego wykorzystać we własnym celu.


Ale co to zmienia?
@ziumbalapl: Czyli zmiana tematu?
Mogłeś przyznać nację najpierw i wtedy ewentualnie przejść do innego tematu.
To naprawdę nie boli, można komuś przyznać rację i wcale nie trzeba się z tym czuć źle.

A co z autonomią cielesną kobiety? Przecież nie ma ona obowiązku podtrzymywania płodu przy życiu, zwłaszcza kosztem własnego zdrowia psychofizycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal kobieta nie ma obowiązku utrzymywania płodu przy życiu. Przynaleznosc gatunkowa
Mogłeś przyznać nację najpierw i wtedy ewentualnie przejść do innego tematu.


@CzerwonaPoprzeczka: Rację w czym? Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą.

Tego tematu nie poruszałem.


Napisałeś, że aborcja to "zniszczenie życia", tylko, że to zniszczenie odbywa się w celu ratowania innego, bardziej rozwiniętego życia, które jest świadome i może ponieść konsekwencje zdrowotne (niechcianej) ciąży - więc aborcja jest jak najbardziej ważna i potrzebna dla kobiet, które jej oczekują - dodatkowo ratuje
Nie napisałem nic niezgodnego z prawdą.


@ziumbalapl: Nieee, nic. :DD

Napisałeś, że aborcja to "zniszczenie życia"


@ziumbalapl: Tak, coś w tym rodzaju, ale to było ironiczne ocenienie słów że chęć ochrony jednego życia poprzez przypilnowanie (nie popieram) kogoś, żeby druga osoba nie straciła życia, to jest dosyć ironiczne. I to tylko napisałem.

Ja oddzielam kwestię oceny, że życie to życie, cenne, wartościowe, że jest całością a nie tylko klatką
@CzerwonaPoprzeczka: Płód nie może mieć "zniszczonego życia", tylko co najwyżej przerwane - żeby było zniszczone, musiałoby być najpierw zbudowane - a do tego trzeba mieć cechy osoby - wspomnienia, świadomość, sprawny układ nerwowy, itd.( ͡° ͜ʖ ͡°)