Wpis z mikrobloga

Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia jakiś mirek mi nawet doradzał to auto i #!$%@?… Nie ma miny, byłem na diagnostyce i u mojego mechanika wszystko sprawdziłem wyszła tylko jakaś guma za 15zł XDD nowe aku opony, wiadomo olej plus filtry, jakaś głupota z obsługą komputera pokładowego także wkład na start żaden. Bałem się tego zawieszenia i rudej dlatego jechałem do domu zesrany bo nie miałem go jak obejrzeć od spodu ale kamień z serca fajne auto daje frajde z jazdy. Z volvo rocznik 1994 na alfę rocznik 2011 jest ogromny skok wam powiem. Przeżywam to auto jak jakieś ferrari ale #!$%@?. Pozdro dla mirka który mi to polecił bo pojechałem oglądać to auto przez niego XDDD #motoryzacja #samochody
jadaszekk - Kurde chłopaki kupiłem w sobote alfę romeo 159 sedanik 1.9jtdm 150 konia ...

źródło: comment_1637699973nfmXvFVnpbMiUbw8pAVnVB.jpg

Pobierz
  • 87
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kavior: usunięty egr (to może znaczyć różne rzeczy więc sprecyzuj) nie pomaga w rozgrzaniu się silnika tj płynu chłodniczego. Fajne dobrze prowadzące się auto, 120KM jest już wystarczająco mocne. Na minus dość ciężko chodząca kierownica i nieprzyjemny (imho) skok lewarka biegów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sszymon: usunięty plus wyprogramowany. W sensie zaślepiony. A brak ogrzewania silnika spalinami powoduje to, niestety, ze będzie się wolniej nagrzewal. Coś za coś.

@jadaszekk: z tego co czytałem nie tylko na polskich stronach ale i zagranicznych, szczególnie przy wyprogramowanym egr może to być norma, ze po 7-10km dopiero lapie max temp. Ale mówię, zobaczę czy oslona silnika coś da.

Jeśli już złapie 90st, to temp nie spada, trzyma rowno (więc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jadaszekk: ja u siebie mam alcantare, niestety nie jest podgrzewana. Ale nie chciałem skory, to był dla mnie element wykluczający zakup danego auta. No nie lubię i nic z tym nie zrobię
@kavior: Alcantara super sprawa ale gorzej to utrzymać Skórę lubię za to że ogarnę w pare godzin bez odkurzacza do wciągania wody tylko jestem ciekaw czy latem nie będzie gorąco XD