Wpis z mikrobloga

@goferek: a czy widziałeś odpowiedź m4k?
Micha średnio lubię bo nie uważam, że koleś to dobry mechanik. Ale Duda, pomimo wiedzy, to straszny bubek, narcyz i boxem udowodnił, że najbardziej oprócz siebie to kocha kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zasugerowano że to podróbka boxa Vtech


@goferek: obejrzałem oba filmy. I ten Dudeł to jaki frustrat.
Nigdzie nie sugerowano, że to podróba, Jest centralnie mowa o tym samym HW i innych softach. Najbardziej się czepiali o 30% mocy.
I nawet w tym orającym m4k filmiku duda sam się zaorał.
Wziął prawie 600konne auto i podniósł moc chwilową o 50KM czyli mniej niż 10% to gdzie to jego magiczne 30?
Duda sam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fajq: ale jakim teście? XD
Niech go zrobi ktoś, dla kogo nie liczą się kliknięcia w lajki, dzwoneczki i #!$%@?, zna się na robocie i wie o co chodzi. Taksiarzowi akurat bardzo daleko do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoktorWojna: a Michu nie ma wiedzy, więc nie może? XD

Ma od tego ludzi, prawników, radców prawnych czy tam innych, którzy ocenią jak to wpłynęło na wizerunek JEGO firmy.
  • Odpowiedz
@estenten:

Ma od tego ludzi, prawników, radców prawnych czy tam innych, którzy ocenią jak to wpłynęło na wizerunek JEGO firmy.


Sam duda powiedziałł:

"...Nie mam zamiaru nikogo pozywać osobiście ale nie wiem co zrobi moja firma DUDA Garage..."

Z ciekawości zajrzałem do wpisu KSR i jest tam napisane że Duda jednym z 3 wspólników oraz ma największe udziały z owych wspólników. W zarządzie nie występuje ale za to są w zarządzie
  • Odpowiedz
@el_dreso: ale naucz się czytać wykresy. Moc maksymalna to jedno ale moc w innym zakresie parametrów gdzie faktycznie wzrosła o 50KM i 100Nm to akurat fakt. Box czy chip nie zawsze ma za zadanie zwiększyć znacząco moc ale zwiększyć np moment w użytecznych zakresach. Zobacz na 1,9TDI np 105KM po chipach. Po chipie mając ponad 3000obr/min turbo nie puchnie tak jak w serii i wykres nie spada na łeb na szyję
  • Odpowiedz
@estenten: Elegancko profesor wybrnął, miał setki komentarzy pod filmami aby się wypowiedział w temacie. Tym filmem dał do zrozumienia w swoim stylu że wypowiadać się nie będzie
  • Odpowiedz