Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki/Mirabelki w związku, jak radzicie sobie z tym, że wasza druga połówka, jest dość mocno "przytulaśna"? Z początku w ogóle mi to nie przeszkadzało u różowej ale jako, że jestem dość dynamiczny i lubię mieć swobodę to zaczęło mi to ciążyć. Idziemy zrobić coś zjeść? Oki ale najpierw może się wyprzytulamy? Rano leże chory i proszę o herbatę -dobrze kochanie, zaraz zrobie tylko się wyprzytulamy. Wracamy z imprezy, chce iść się umyć -poczekaj kochanie, może najpierw się wyprzytulamy? Kurde już chciałbym coś innego robić a leżę jak ten kołek, w objęciach mam różową i we mnie się już powoli gotuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak leże, leże i takie "przytulania" mogą trwać po 15-20 minut xD Różowa to naprawdę złota kobieta i po partnerkach jakie miałem to prawdziwy skarb, jednak właśnie ta cecha zaczyna mnie drażnić i chciałbym to zmienić ale nie wiem jak. Boje się, że jak powiem wprost, że mnie to zwyczaje męczy to coś między nami się popsuje. Dajcie jakąś rade plis.

#zwiazki #relacje #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619a9af61e9981000a57fb12
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki/Mirabelki w związku, jak radz...

źródło: comment_1637522952qmLmiVulInKTFZBLx3Eteg.jpg

Pobierz
  • 14
Boje się, że jak powiem wprost, że mnie to zwyczaje męczy to coś między nami się popsuje.


@AnonimoweMirkoWyznania: No to powiedz nie wprost. ¯\_(ツ)_/¯

I nie rezygnuj całkiem z przytulania. Przytul, ale niekoniecznie długo i na każde zawołanie. Z drugiej strony, sam czasem zaproponuj przytulasa, nawet gdy o niego nie woła. Będzie pozytywnie zaskoczona.

U mnie też tak jest, ale gdy ona bardzo chce się przytulać a ja mam mniej ochotę,