Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: ale ja sie z tym zgadzam. Trzeba się dobrać rozmiarowo miedzy innymi. Stąd też napisałem, że trafić na odpowiedniego faceta. Niemniej najwidoczniej mam wystarczająco małego( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do ilosci kobiet to nie ma sensu mówić bo i tak przecież nikt nie uwierzy. W kazdym razie wielokrotnie słyszałem- nie, nie lubie, nie chce, fuj itp. I wiem z doświadczenia, że to sa bzdury spowodowane
Gentlemani nie rozmawiają o kobietach, pozdrawiam cieplutko


@SmakoszKotow: XDDD No to trochę #!$%@?, bo społeczeństwo opiera się na przekazie wiedzy między pokoleniami oraz pomiędzy jednostkami. Brak rozmowy == brak wiedzy

@WiesniakzPowolania: 100% racji - jeżeli relacja wywoła odpowiednie emocje to tak samo facet jak i kobieta są gotowi zrobić dużo dla drugiej osoby. A wiele naszych odczuć typu ból/przyjemność są społecznie uwarunkowane, albo na bardzo nijakich przesłankach, lęku.
@WiesniakzPowolania: ma w części racje: odbyt jest tak samo unerwiony jak genitalia.
@Klozapina: też ma rację, bo za frajdę z seksu odpowiada mózg.
I w ten oto sposób dochodzimy do dobrego dowcipu: jaki jest najlepszy sposób na samobójstwo przeciętnego wykopka?
- skoczyć z ego na IQ.
Brak edukacji seksualnej w szkołach i mamy tak pasjonujące dyskusje.