Wpis z mikrobloga

Witam, moja mama XXI wieku posiada swojego smartfona i co jakiś czas przychodzi że coś się zepsuło, źle działa, wgl synku co ja mam zrobić. Zazwyczaj są to jakieś pierdoły typu aktualizacja apki czy przestawiony pulpit ale dzisiaj mamusia wbiła mi niezłego klina. Otóż matula skasowała sobie menu, tą ikonkę na dolnym pasku(w miejscu czerwonego kwadracika powinna być ikona menu, znaczy się rano jeszcze była) i za nic nie potrafię jej przywrócić. Telefon to LG L5. nic nie zmieniane, brand T-Mobile. Macie jakieś pomysły?

#smartfon #android #dziwnasytuacja #pomocy #trochecoolstory
Pobierz
źródło: comment_M52aef2Y6gc0ri9lsLcHhj11ihoeVIOv.jpg
  • 13
@zacmiony: Nie ma, nawet na tyvh dodatkowych pulpitach sprawdzałem bo może tam się ukryła. Właśnie nie chce mi się wracać do fabrycznych bo wiem kto będzie musiał postawiać pulpity, dzwonki, kontakty ;c
@Gruby_King: dziwne, każdy launcher z jakim się spotkałem, po dwukliku, czy tam "menu -> dodaj" ma zawsze opcję "wszystkie aplikacje" czy też "lista aplikacji".. A trochę tego już przejrzałem
@Gruby_King: ej, a takie najgłupsze rozwiązanie, nie wiem czy próbowałeś. Menedżer aplikacji- > Touchwiz. Zatrzymaj, usuń cache, usuń dane, reset telefonu ?

edit: czy jaki tam launcher jest w LG..