Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam się z mężczyzną starszym ode mnie o 11 lat. Ja mam 24, a on 35. Mimo wszystko dogadujemy się świetnie, mamy te same cele, światopogląd i podejście do życia. Dodam, że jest we mnie zakochany i od początku traktuje mnie poważnie. Snuje że mną ciągle plany na przyszłość.

Do rzeczy: ma grupkę wieloletnich przyjaciół, z którymi spędza mnóstwo czasu. Są tam kobiety i mężczyźni w jego wieku. Wszyscy chcieliby mnie poznać łącznie z jego byłą (byli razem 9 lat), która jest w ekipie - on z nią zerwał 2 lata temu.
Boję się jednak, że będzie niezręcznie, że będzie dla mnie niemiła, że będzie zazdrosna. Ta sytuacja mnie stresuje.

Nie chce być odrzucona przez nich tylko dlatego, że jest tam jego eks. Myślicie, że jest szansa, że ona będzie zawistna wobec mnie?

#zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6198ecaa1e9981000a57e2c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: pogadaj z nim o tym i olej temat, chocaiz troche dziwne ze jego ex jest w tym srodowisko, ale jak on zerwal to o to raczej mozesz byc spokojna, a baba na pewno bedzie #!$%@? za plecami na twoj temat, chyba ze ma w miare poukladane w glowie i cos juz dawno zdazyla sobie ulozyc w zyciu (przy czym te drugie moze byc prawdopodobne, pierwsze niekoniecznie)
@s---k: ale ja to wiem, jednak tez wiadomo ze zawsze costam pod skora siedzi zwlaszcza babom ktore karmia sie plotkami/emocjami, naprawde mega rzadko sie zdarza zeby jeszcze trzymac kontakt i wszystko bylo spoko (chociaz sam tez mam taki przypadek, z tym ze to nie byla zadna dluzsza relacja/zwiazek)
@JohnMaxwell: majac 35 spotykalem sie i z 17 i z 22, po tym co ona pisze widac wlasnie konkretna dojrzalosc ktora czasem nie #!$%@? nawet babek po 30stce. przynajmniej sie nad tym zastanawia i mysli jak do tego podejsc zeby bylo dobrze
@AnonimoweMirkoWyznania skoro jest to paczka, która trzyma się ze sobą około 10 lat, na pewno nie będzie łatwo wejść w takie towarzystwo. Skoro chcą Cię poznać, a sprawa z ex jest już stara, to na pewno warto ich poznać, ale na początku zachowawczo- uważaj, żeby się nie opić i nie dać się sprowokować tej pannie, jeżeli nie będzie miła. Towarzystwo zawsze będzie jednak po jej stronie, nawet jeżeli będą dla Ciebie mili.
@hekktik: 17 latka dojrzała od 30 latki?. xD jak 17 latka to mentalne dziecko, kręci cie seks z gówniarzem niedoświadczonym, a jej problemy oscylują nie o doroslym życiu tylko o szkole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)