Wpis z mikrobloga

Jest jakaś apka dla konfidentów, do #!$%@? takich dzbanów do straży miejskiej? Po prawej ode mnie są dwa wolne miejsca, ale to aż 5 metrów dalej od wejścia do piekarni. Oczywiście za szybą żadnego identyfikatora/naklejki. Pan tylko na chwilę po bułeczki wszedł dziarskim krokiem, a teraz wyszedł i jara szluga ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #czestochowa
Pobierz TavarishPiesov - Jest jakaś apka dla konfidentów, do #!$%@? takich dzbanów do straży ...
źródło: comment_1637396303ix8NlpICzG0fB0STB4c0qD.jpg
  • 27
A może zamiast bycia konfiturą to zwróć człowiekowi uwagę


@kololowy: ja raz zwróciłem to zostałem zwyzywany od komuchów i, że kiedyś to tacy jak ja z milicją kolaborowali XD

Do tego kiedyś miałem sytuację, że babka zaparkowała jakieś 10 cm od moich drzwi, jak otworzyłem szybę i powiedziałem, że dramat robi i spokojnie mogłaby podjechać trochę w lewo bo miejsce było to powiedziała tylko, że i tak siedzę w aucie i
@nietopies: No to lipa rzeczywiście

Tak tylko wspominam, bo mam wrażenie, że ludzie to najpierw na psy by chcieli dzwonić zawsze, a niechętnie coś mówią

Natomiast, gdy coś ich dotyczy to woleliby odwrotnie
To go nie usprawiedliwia wcale, ale to że teraz są wolne miejsca nie znaczy, że w momencie parkowania były
No chyba, że przy tym byłeś

A może zamiast bycia konfiturą to zwróć człowiekowi uwagę

@kololowy Stałem tam z 15 minut, były wolne. Dlatego nie rozumiem po co on to w ogóle zrobił, widzi 2 miejsca za mną i myk na niebieskie, co mu to dało? Jeszcze obok piekarni jest apteka, może faktycznie
powiedziała tylko, że i tak siedzę w aucie i nie wysiadam, a ona tylko sekundkę do bankomatu


@nietopies: no i miała rację, jakiś czas temu też się jeden typ tak do mnie zesrał że mu drzwi zastawiłem i oczywiście jak po dwóch minutach odjeżdżałem to dalej siedział tylko w aucie i klikał w telefon
@TavarishPiesov kolego, akurat rozmawiasz z konfiturą z wieloletnim doświadczeniem. Ja dzwonię akurat na 112 zazwyczaj. Procedura zawsze jest taka sama, czyli podajesz miejscowość, mówisz, że jest nieprawidłowo zaparkowany pojazd, podajesz adres, kolor, markę i numer rejestracyjny. Zawsze przyjeżdżają. Nigdy mi się nie zdarzyło jeszcze, żeby policja nie interweniowała kiedy wezwana.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TavarishPiesov: jak masz zdjecia, wyslij normalnie mailem na straż miejska. Musisz miec zdjecia: jak stoi na miejscu dla niepełnosprawnych, zdjęcie przedniej szyby ze za nią nie ma plakietki no i oczywiście numer rejestracyjny. Straż się do niego już zglosi. Pamiętaj ze w razie czego mogą cię wezwać jako.swiadka
@TavarishPiesov: i co ci do tego? Pusto było to stanął. Nawalili a tym mieście miejsc dla inwalidów i stoją puste cały czas.

Niewykluczone, że kartę inwalidzka ma tylko jej nie wyciągnął bo po ch… na chwile to wyciągać. To, że jest zdrowy na pierwszy rzut oka to żaden dowód.