Wpis z mikrobloga

Popieram protesty przeciwko lockdownowi, jest to słuszna idea ale jak zobaczyłem jak protestujący w Holandii dewastują mienie publiczne i prywatne i jak wulgarnie przeklinają to moje poparcie się skończyło.
Protestować należy kulturalnie albo wcale, mam nadzieję że policja spacyfikuje to bydło.
Nie ma miejsca na chamstwo i niszczenie mienia publicznego podczas protestów.


#koronawirus #neuropa #protest #holandia #bekazprawakow
  • 21
@NaczelnyWoody: I bardzo dobrze. Popieram Cię w całej rozciągłości. Nie ważne kto takich aktów się dopuszcza.
Niestety, tak jest w całej Europie, albo i na całym Zachodzie nawet. Spójrz choćby na ,,Żółte Kamizelki" czy zadymy kibolskie. Że o 11 listopada nie wspomnę.
Ludziom się już w głowach popiėrdoliło, i to zdrowo.
@vrraaaz: Bo protesty w Polsce zawsze tak wyglądają. Dużo histerii, mało konkretów. Całe szczęście, że jednak nie dochodzi do
jak protestujący w Holandii dewastują mienie publiczne i prywatne i jak wulgarnie przeklinają to moje poparcie się skończyło.


@NaczelnyWoody: Mirku a wiesz że gdyby wszyscy tak podchodzili do sprawy to żaden protest by się nie udał bo strona rządowa by podrzucała swoich agentów do robienia burd (co zresztą często się dzieje)