Wpis z mikrobloga

No dobra, wielu się pyta jak stwierdzić że kobieta z którą prowadzicie konwersację za pomocą komunikatora internetowego jest w dalszym ciągu zainteresowana ów kontynuowaniem - niezbędnym parametrem do takowej oceny jest WSKAŹNIK WSPÓŁCZYNNIKA WYMIANY TEKSTOWEJ, będący ilorazem pomiędzy ilością tekstu napisanego przez kobietę do ilości tekstu napisanego przez Was. Jako próbę do badania można brać albo ostatnią rozmowę albo ostatnie 24godziny.

I teraz, jeśli ten wskaźnik wynosi:
- 0,00-0,90 - jesteście spermiarzami, dla tej kobiety jesteście obrzydliwi
- 0,91-1,10 - kobieta pisze z Wami bo albo musi, albo akurat nie ma nikogo lepszego w pobliżu
- 1,11-1,99 - chyba kręcicie ze sobą
- >2,00 - to jest już chyba miłość

Niestety lata #!$%@? utwierdziły mnie w przekonaniu że ten wskaźnik to aksjomat jeśli chodzi o relacje damsko męskie, i kilka obiecujących znajomości pokazały że jak kobieta chce to sama się do ciebie dobija, one oczywiście się potem kończyły ale matematyczny wzór na #!$%@? pozostał.

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #tinder
smutny_login - No dobra, wielu się pyta jak stwierdzić że kobieta z którą prowadzicie...

źródło: comment_1637390274VdWRSEdcRwvoAToYb45cvo.jpg

Pobierz
  • 11
To jest głupie :D zgrywasz sheldona tutaj ale rozkminiasz bez sensu. Nie uwzględniłeś wag. Np jesteś super przyjacielem wyoierdala max na minus a opowieść o tym jak spóźniła się na autobus i jakie miała problemy nic nie znaczy bo równie dobrze mogła to powiedzieć przypadkowej osobie w klasie pracy itp
Nie prawda, laski lubią jak sie starasz i faktycznie na początku troche tak jest ze chlopak robi 70%, ale potem sie wszystko zmienia o 180 stopni tj. Dziewczyna zaczyna sie starac 4 razy bardziej od chlopaka, wydaje mi sie ze moze to byc jakos uwarunkowane psychologicznie. Mezczyzna dąży do tego żeby „zdobyć”, a kobieta, żeby zachować i pielęgnować.
@gomjeden: jestem tak stary że w moich książkach w szkole takie słowo było, tak więc czasami wtrącam trochę wyższej polszczyzny do swoich wypowiedzi
@elozapiekanka: czytałem ten wpis i generalnie jest on poradnikiem, takim jednym z wielu milionów poradników jakie nornicy dają przegrywom, wartość merytoryczna najczęściej żadna