Wpis z mikrobloga

O chvj, mimo zapewnień #tvpis o dobrobycie, którego zazdroszczą nam Niemcy, cebula w narodzie nadal silna.

W #warszawa w ramach budżetu obywatelskiego pływalnia Polonez udostępnia w piątki od godziny 20:00 darmowe wejście na basen - chodzę na tę pływalnię regularnie, ale nigdy nie byłem w piątek wieczorem.

Dzisiaj akurat skończyłem pływać właśnie tuż przed 20 i wychodząc trafiłem właśnie na grupę ludzi chętną na darmowe pływanie - przyszło dobre 100 osób, gdzie zwykle w kolejce łącznie z dzieciakami w największym obłożeniu nie ma więcej niż 10, może 15 osób.

Zdjęcie nie oddaje skali - przed typem w pomarańczowej bluzie stoi ze 20 osób, a kolejka za nim zawija jeszcze kilka razy.

Z jednej strony rozumiem, że ktoś nie ma pieniędzy - z drugiej ta pływalnia naprawdę nie jest droga (w komentarzu cennik). Jakoś nie chce mi się wierzyć, że żadnego z tych ludzi nie stać na bilet, zwłaszcza, że na pływalni obowiązkowy jest czepek, który kosztuje kilkadziesiąt zł.

Upodlić się dla +/- 20 zł - dziękuję, postoję.

#polska #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_1637349274UDvXUNRUPiQxVEuhqD3cr7.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wariner: jak to dobrze, że już tam nie mieszkam. Nie dość że syf i wieczny problem z parkowaniem, to jeszcze teraz w #!$%@? cieci się wprowadza ze wsi, bo methro #!$%@?.
I w co drugim domu disco polo i libacja co piątek. A ten dajmond club to jeszcze działa? Niezła patola tam się spotyka.
@pawelczixd: Trzeba chodzić w godzinach późnowieczornych (oprócz piątków xD) lub całkiem rano, bo między 17 a 20 #!$%@?.

Pływalnia jak pływalnia - basen 25 metrów, 6 torów z czego skrajne szerokie. Rozglądam się za czymś innym, gdzie akceptują MultiSport, bo te tłumy są męczące.
@kaceka: Jak dla mnie stanie w takiej kolejce i potem „pływanie” w dość zwykłym basenie z setką innych osób w imię oszczędności rzędu 20 zł trochę uderza w godność ¯_(ツ)_/¯. Ale oczywiście każdy może mieć inne odczucia.
Upodlić się dla +/- 20 zł - dziękuję, postoję.


@Wariner: Czym się człowiek upadla w tym wypadku? Wytłumaczysz?

@kaceka: Stanie w kolejce z ludźmi naprawdę biednymi za 20zl to nie jest dla ciebie upodlenie? Po zupę dla bezdomnych też stoisz?