Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1550
Wszystkiego najlepszego z okazji niczego!

10 marca wrzuciłem post zwracający uwagę na to, że google ma w poważaniu mężczyzn, tworząc doodle jedynie na dzień kobiet. Trafiło się jednak kilkoro krzykaczy, jednogłośnie twierdzących, że przecież dzień mężczyzny wypada 19 listopada, hurr durr...

To dzisiaj, 19 listopada. Międzynarodowy dzień mężczyzny. Ocena wykopowych ekspertów była trafna jak zawsze, a Google jak co roku pokazuje jakie ma podejście do równouprawnienia.

Obiecałem wołać, więc wołam w komentarzach.

#dzienmezczyzn #google #doodle #rownouprawnienie #bekazlewactwa #feminizm #heheszki #pdk #bekazpodludzi
Pobierz greedy_critic - Wszystkiego najlepszego z okazji niczego!

10 marca wrzuciłem post zw...
źródło: comment_1637321061doR7IzKRxYOgjP7fyfXpwQ.jpg
  • 41
@ToksycznySocjopata: No to skoro chcecie obchodzić dzień chłopaka i dzień mężczyzn to wskaż mi w kalendarzu kiedy obchodzimy dzien dziewczyn. Tak się przyjęło, ze jest dzień kobiet i dzien chłopaka, po jednym dla każdego. Ja swoim niebieskim świętowałam i nie potrzebowałam, żeby mi Google laurki rysował ani na dzień kobiet, ani na dzień chłopaka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@greedy_critic: po prostu mężczyźni wybrali złą płeć i to z automatu oznacza że są nieważni w porównaniu do feministek, elpegje, kowidian a najlepiej to w ogóle powinni milczeć bo swoją bytnością niszczą świat i wpływają na niego opresyjnie, c'nie?
dobrze, że nie masz w dupie famemma i slubodpierwszegowejrzenia. Co za dzban


@siepan: to nie jest dzban tylko dzbaniara - @ProResHq to prawie 30 letnia p0lka i ma ustawiony niebieski pasek na profilu. Czasem pisze takie kocopoły, że ręce opadają XD

Typiara ma permanentny ból dupy, bo chodziła kiedyś z badboyem, a teraz jest ekspertem od "narcystycznego zaburzenia osobowości" XD bierzesz chadzika-bedboja do związku - co może pójść nie tak? XDDD
Pobierz bylem_zielonko - > dobrze, że nie masz w dupie famemma i slubodpierwszegowejrzenia. C...
źródło: comment_1637346219ay2givf0FY3Ok922anjD5e.jpg
@dobrzecisiewydaje: nie twórz chochoła proszę. Jestem jedną osobą. Nigdzie nie napisałem, że chcę obchodzić dwa święta, więc nie będę ci nic wskazywał.
Zgadzam się, że w Polsce bardziej popularny jest dzień chłopaka. Wolałabym dzień mężczyzny, ale to oczywiście drobnostka.
Fajnie, że z niebieskim sobie świętujecie, ja z różową też sobie świętuję, ale to nie chodzi tylko o nas, ale o wszystkich.
Brak męskiego doodle'a to nie jest problem sam w sobie,
to skoro chcecie obchodzić dzień chłopaka i dzień mężczyzn


@dobrzecisiewydaje: to miałem na myśli - nigdzie nie napisałem, że chcę obchodzić jedno i drugie.
Teraz widzę, że napisałaś, jak ci odpisywałem to odnosiłem się tylko do twojej odpowiedzi do mnie. Cieszę się, że uważasz to za słabe
@greedy_critic: problem jest w tym, że nie ma w sumie jednolitego dnia mężczyzny tak jak jest dzień kobiet... większość krajów ma jakieś tam swoje osobne i tyle. A to, że współczesny świat ma facetów w dupie to wiadomo