Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1550
Wszystkiego najlepszego z okazji niczego!

10 marca wrzuciłem post zwracający uwagę na to, że google ma w poważaniu mężczyzn, tworząc doodle jedynie na dzień kobiet. Trafiło się jednak kilkoro krzykaczy, jednogłośnie twierdzących, że przecież dzień mężczyzny wypada 19 listopada, hurr durr...

To dzisiaj, 19 listopada. Międzynarodowy dzień mężczyzny. Ocena wykopowych ekspertów była trafna jak zawsze, a Google jak co roku pokazuje jakie ma podejście do równouprawnienia.

Obiecałem wołać, więc wołam w komentarzach.

#dzienmezczyzn #google #doodle #rownouprawnienie #bekazlewactwa #feminizm #heheszki #pdk #bekazpodludzi
greedy_critic - Wszystkiego najlepszego z okazji niczego!

10 marca wrzuciłem post zw...

źródło: comment_1637321061doR7IzKRxYOgjP7fyfXpwQ.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@GinTonik no nie wiem czy ich wydymał oni tylko napisali, że miedzynarodowy dzień jest wtedy. Nie widzę w ich komentarzach by się upierali ze na 100% będzie tylko, żeby poczekał co z resztą wydaje się słusznym argumentem zważywszy na to, że wtedy dzień był tylko w Polsce.
  • Odpowiedz
Mam to w dupie. Polecam nie walczyć z całym światem


@ProResHq: klasyczne "można się przyzwyczaić". Do dyskryminacji, do faworyzowania pewnych grup, do masek, do szczepionek, do przedwczesnych zgonów, do fatalnej jakości jedzenia, do tragicznych mieszkań, do drożyzny, do więzienia za brak nieobowiązkowej szczepionki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@greedy_critic: u mnie w amerykańskim korpo jęczyli o woman's International day już miesiąc wcześniej robiąc jakieś wywiady, ankiety i inne bzdety na wewnętrznym forum.
A dzisiaj nic XDDDDDDDDD
To na globalnym czacie wspomniałem, że skoro oni zapomnieli, to im właśnie przypominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz