Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam. Potrzebuje opini za ile mogę sprzedać ten komputer. Ponieważ wypadłem już bardzo dawno z tematu komputerów to nie wiem ile ten staruszek jest teraz warty. Nie wiem czy zrobić jakąś licytacje czy poprostu za jakąś kwotę wystawić na olx. Wiem że to przeżytek ale jeszcze komuś posłuży daje rade w grach w fullhd. Od 2 lat służy tylko do oglądania netflixa w weekend. Wiem że nie dostanę za niego majątku ale chciał bym jak najwięcej.

I5 4690k po skalpie w profesjonalnym serwisie i pod ihs ciekły metal grizzly conductonaut. Na luzie idzie na 4.5ghz, ale używałem go podczas grania na 4.3ghz a teraz są standardowe zegary.

Chłodzenie spc Grandis 2 i pasta grizzly kryonaut.

Płyta ASRock z97 extreme4

166gb DDR3 1600 Corsair venegance lp

Radeon 290x 4gb Toxic zmienione termopady i pasta grizzly kryonaut

Obudowa bequiet silent base 800 z oknem, 3 wentylatory bequiet wings 2. Miały być jeszcze dwa na topie dlatego chłodzenie na procesorze jest w drugą stronę.

HDD Samsung 320gb
Ssd muszę zabrać.

Zasilacz ocz jak na zdjęciu. Zmieniłem mu wentylator na cichszy.

#pcmasterrace #komputery
Takezo - Witam. Potrzebuje opini za ile mogę sprzedać ten komputer. Ponieważ wypadłem...

źródło: comment_1637262218MClTCKn0baP2x7hiKJpqwg.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PozorVlak: myślisz żeby pojedynczo sprzedawac każda część to więcej dostane? Jeśli chodzi o ssd to zwykły crucial mx200 chyba niewiele zwiększy wartość całego zestawu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk3l: buda była warta tyle nowa jak ja kupowałem więc teraz to raczej mniej. Inne podzespoły były topowe już jakiś czas temu. Pewne jest że sprzęt nie da rady w nowsze gry powyżej fhd. A co do grafiki to nawet nie wiem ile jest warta bo nigdzie nie ma nawet zwykłego Radeona 290 ani allegro ani olx ani fb, 0 ofert i nie mam porównania
@Takezo jest. Dużo ogłoszeń z Radeonami.

To działa tak, że składasz cały tani zestaw, razem z ssdkiem i opisujesz dokładnie jakie gry działają na jakich ustawieniach. Żeby dać poczucie płynności. Najlepiej też parę screenów z tymi grami odpalonymi i wtedy spokojnie sprzedasz za taką cenę.