Wpis z mikrobloga

byłem se na wakacjach w #hiszpania , nie jestem zaszczepiony. W tamta strone test antygenowy i jakies generowanie kodu QR + skan testow i musialem pokazac test na lotnisku.

Powrot z hiszpanii na lotnisko w berlin #niemcy - zrobilem na powrotna znow antygenowy test. Nawet #!$%@? nikt tego nie sprawdzil ani w hiszpanii, ani w niemczech.

Co do #!$%@? z ta pandemia xd moglem rownie dobrze nie robic testu i miec #koronawirus zarazic caly samolot i elo nikt by nawet nie wiedzial ze to ja xd

Smiech na sali.

#podroze
  • 8
  • Odpowiedz
#niemcy - zrobilem na powrotna znow antygenowy test. Nawet #!$%@? nikt tego nie sprawdzil ani w hiszpanii, ani w niemczech.

Co do #!$%@? z ta pandemia xd moglem rownie dobrze nie robic testu i miec #koronawirus zarazic caly samolot i elo nikt by nawet nie wiedzial ze to ja xd


@prawa_reka_kubicy: nawet tak nie mów bo tu na tagu mireczki bez 26 dawek szczepionki podobno bułek w aldku nie mogą już
  • Odpowiedz
@prawa_reka_kubicy: @prawa_reka_kubicy: Siemka, ja właśnie też chciałbym się wybrać i teraz pytanie. Ta sytuacja to z wakacji? Czy miałeś na myśli, że teraz pojechałeś zrobiłeś sobie wakacje. Pytam bo ja mam trochę czasu wolnego wybrałbym sie teraz, chcę wiedzieć jak wygląda sytuacja dla takiego mnie który nie ma certyfikatu szczepień (mam tylko jedną szczepionkę którą wziąłem w czerwcu)
  • Odpowiedz
@Masney146: niecałe 2 tygodnie temu wróciłem - leciałem z berlina do hiszpani, robiłem antygenowy w jedna strone do hiszpani i antygenowy (ten co nie sprawdziwi) w druga strone.

Jeśli interesuje Cię hiszpania, to ta stronka jest "rządowowa" https://www.spth.gob.es/

Wszystkie restrykcje aktualne na niej znajdziesz i wygenerujesz na niej kod QR co jest ważny na wjeżdzie również.
  • Odpowiedz