Wpis z mikrobloga

Wkurzyłem się to muszę wyżalić dupę.
Problemy kobiet to nie wrzucanie zdjęć na social media i nie akceptowanie siebie przez co chodziła tylko na domówki chlip chlip. Ale jak już została wyzwoloną silną kobietą to będzie wrzucała zdjęcia jako dowód zmiany mentalności.

Taka baba nigdy nie została wyśmiana za wygląd. Tylko miała komentarze o jaka ona jest cudowna. Jakby zobaczyła mój ryj to by zaczęła się śmiać, że bait bo nie można tak źle wyglądać. Z mojego wyglądu śmiały się nawet feministki prosto w twarz. Boję się wyjść z domu bo jestem największym brzydalem i #!$%@?ą i od małego przez to rówieśnicy się śmieją ze mnie.Na uczelni nic się nie odzywam, żeby nie palnąć czegoś głupiego, oraz muszę się powstrzymywać od płaczu, że jestem najgorszy w grupie. Nie mam znajomych a potem czytam o jak takiej babie trudno w życiu i pisze o samoakceptacji i dbaniu o zdrowie psychiczne, tylko ona pewnie nigdy nie miała derpesji. Ale jest biedna bo jak się wystroiła to zaczęła płakać. Pewnie kilkadziesiąt osób się nią zainteresowało i otrzymała wsparcie, a jakby chłopak zaczął płakać to tylko by się śmiali wszyscy z niego i kazali mu spadać.
#przegryw #pieklokobiet #p0lka #pieklomezczyzn #pieklomezczyzn
przegro_pisarz - Wkurzyłem się to muszę wyżalić dupę.
Problemy kobiet to nie wrzucan...

źródło: comment_1637252646XWTgDxhJtVvdVF7gLuQ0mM.jpg

Pobierz
  • 118
@Thachii atencjowanie się i mówienie wprost, ze jestem ładna to co innego jak "hehe jestem taka brzydka dajcie mi atecje". I jeszcze te obrzydliwe teksty o stanach lękowych z powodu wyglądu, które obrazaja ludzi z naprawdę brzydkie wyglądem. Ja sama nawet nie odwazylam się wstawić zdjęcia na FB, a co dopiero na wypok, żeby się dowartpsciowac. Zaburza obraz postrzegania wyglądu osób brzydkich. Zresztą z Toba nie dyskutuje, bo dyskusja z Toba na
@przegro_pisarz: Biedna kobieta. Ma dobrą mordę ale będzie robić atencyjne wpisy, a niebiescy jak to niebiescy. Widzą różową to plusują jak leci, a potem zagadywanko na priv z myślą, że uda im się zar00chać xD

Jeszcze im ego budujcie niebiescy, jeszcze. Więcej atencji, więcej ciepłych słówek, więcej im piszcie jakie to one piękne to zobaczycie za 10 lat jak bez mordy 9/10 i dobrej pozycji to jedyne na co będzie Was
tbhilt - @przegro_pisarz: Biedna kobieta. Ma dobrą mordę ale będzie robić atencyjne w...
@przegro_pisarz: Jeżeli to co piszesz, to prawda, to na pocieszenie powiem Ci, że w przypadku kobiet, ich wygląd jest kryterium wyjściowym do bycia atrakcyjną. Kobieta może mieć różne osiągnięcia, być inteligenta, ale jeśli nie będzie zbyt urodziwa, to jeśli nie zgarnie nobla albo nie osiągnie czegoś naprawdę spektakularnego, każdy będzie miał ją w dupie. W przypadku mężczyzn, można że tak powiem, swoją mordę nadrobić innymi atutami. Np. zaradnością życiową, zarobkami, humorem,
@przegro_pisarz: Wbrew pozorom ty rozumiesz jej problem, tylko starasz się tego nie pokazać.

Nie chodzi o to, że ta kobieta żali się na swój wygląd. Żali się na swoje podejście, brak pewności siebie i związane z tym codzienne problemy, wynikające z (błędnego, co ma małe znaczenie) przekonania o tym, że nie jest atrakcyjna. A dla kobiet to dużo bardziej zajmująca kwestia.

Innymi słowy - dziewczyna opowiada o tym, jak udało się
@przegro_pisarz I właśnie ten wpis dokładnie pokazuje jedną z bardziej #!$%@? rzeczy na tym portalu. Wykop to nie jest miejsce na rozmowę o swoich problemach, bo zawsze przyjdzie ktoś ze swoim "a ja mam gorzej" i zaczyna się licytacja, kto był bardziej poszkodowany przez życie.
Teraz nikt kto miał jakieś problemy w życiu nie może się wypowiedzieć, bo Ty zawiesiłeś poprzeczkę na jakimś poziomie i każdy poniżej tego niech #!$%@?, bo "ja
spoko Mordo, #!$%@? takie atencjuszki. Takie prawdziwe brzydkie jak ja nie pokażą więcej jak kawałek twarzy, bo to może skończyć się samobojem.


@CisowiankaLekkoGazowana Stajesz po stronie OPa, ale chyba nie zdajesz sobie, że jak pokażesz tutaj kawałek swojej twarzy, to właśnie takie osoby jak OP będą jechać po Tobie, aż się zesrasz?