Wpis z mikrobloga

Wkurzyłem się to muszę wyżalić dupę.
Problemy kobiet to nie wrzucanie zdjęć na social media i nie akceptowanie siebie przez co chodziła tylko na domówki chlip chlip. Ale jak już została wyzwoloną silną kobietą to będzie wrzucała zdjęcia jako dowód zmiany mentalności.

Taka baba nigdy nie została wyśmiana za wygląd. Tylko miała komentarze o jaka ona jest cudowna. Jakby zobaczyła mój ryj to by zaczęła się śmiać, że bait bo nie można tak źle wyglądać. Z mojego wyglądu śmiały się nawet feministki prosto w twarz. Boję się wyjść z domu bo jestem największym brzydalem i #!$%@?ą i od małego przez to rówieśnicy się śmieją ze mnie.Na uczelni nic się nie odzywam, żeby nie palnąć czegoś głupiego, oraz muszę się powstrzymywać od płaczu, że jestem najgorszy w grupie. Nie mam znajomych a potem czytam o jak takiej babie trudno w życiu i pisze o samoakceptacji i dbaniu o zdrowie psychiczne, tylko ona pewnie nigdy nie miała derpesji. Ale jest biedna bo jak się wystroiła to zaczęła płakać. Pewnie kilkadziesiąt osób się nią zainteresowało i otrzymała wsparcie, a jakby chłopak zaczął płakać to tylko by się śmiali wszyscy z niego i kazali mu spadać.
#przegryw #pieklokobiet #p0lka #pieklomezczyzn #pieklomezczyzn
Pobierz przegro_pisarz - Wkurzyłem się to muszę wyżalić dupę.
Problemy kobiet to nie wrzucan...
źródło: comment_1637252646XWTgDxhJtVvdVF7gLuQ0mM.jpg
  • 118