Wpis z mikrobloga

Wkurzyłem się to muszę wyżalić dupę.
Problemy kobiet to nie wrzucanie zdjęć na social media i nie akceptowanie siebie przez co chodziła tylko na domówki chlip chlip. Ale jak już została wyzwoloną silną kobietą to będzie wrzucała zdjęcia jako dowód zmiany mentalności.

Taka baba nigdy nie została wyśmiana za wygląd. Tylko miała komentarze o jaka ona jest cudowna. Jakby zobaczyła mój ryj to by zaczęła się śmiać, że bait bo nie można tak źle wyglądać. Z mojego wyglądu śmiały się nawet feministki prosto w twarz. Boję się wyjść z domu bo jestem największym brzydalem i #!$%@?ą i od małego przez to rówieśnicy się śmieją ze mnie.Na uczelni nic się nie odzywam, żeby nie palnąć czegoś głupiego, oraz muszę się powstrzymywać od płaczu, że jestem najgorszy w grupie. Nie mam znajomych a potem czytam o jak takiej babie trudno w życiu i pisze o samoakceptacji i dbaniu o zdrowie psychiczne, tylko ona pewnie nigdy nie miała derpesji. Ale jest biedna bo jak się wystroiła to zaczęła płakać. Pewnie kilkadziesiąt osób się nią zainteresowało i otrzymała wsparcie, a jakby chłopak zaczął płakać to tylko by się śmiali wszyscy z niego i kazali mu spadać.
#przegryw #pieklokobiet #p0lka #pieklomezczyzn #pieklomezczyzn
źródło: comment_1637252646XWTgDxhJtVvdVF7gLuQ0mM.jpg
  • 118
@przegro_pisarz: Jeżeli to co piszesz, to prawda, to na pocieszenie powiem Ci, że w przypadku kobiet, ich wygląd jest kryterium wyjściowym do bycia atrakcyjną. Kobieta może mieć różne osiągnięcia, być inteligenta, ale jeśli nie będzie zbyt urodziwa, to jeśli nie zgarnie nobla albo nie osiągnie czegoś naprawdę spektakularnego, każdy będzie miał ją w dupie. W przypadku mężczyzn, można że tak powiem, swoją mordę nadrobić innymi atutami. Np. zaradnością życiową, zarobkami, humorem,
@przegro_pisarz: Wbrew pozorom ty rozumiesz jej problem, tylko starasz się tego nie pokazać.

Nie chodzi o to, że ta kobieta żali się na swój wygląd. Żali się na swoje podejście, brak pewności siebie i związane z tym codzienne problemy, wynikające z (błędnego, co ma małe znaczenie) przekonania o tym, że nie jest atrakcyjna. A dla kobiet to dużo bardziej zajmująca kwestia.

Innymi słowy - dziewczyna opowiada o tym, jak udało się
@przegro_pisarz I właśnie ten wpis dokładnie pokazuje jedną z bardziej #!$%@? rzeczy na tym portalu. Wykop to nie jest miejsce na rozmowę o swoich problemach, bo zawsze przyjdzie ktoś ze swoim "a ja mam gorzej" i zaczyna się licytacja, kto był bardziej poszkodowany przez życie.
Teraz nikt kto miał jakieś problemy w życiu nie może się wypowiedzieć, bo Ty zawiesiłeś poprzeczkę na jakimś poziomie i każdy poniżej tego niech #!$%@?, bo "ja
spoko Mordo, #!$%@? takie atencjuszki. Takie prawdziwe brzydkie jak ja nie pokażą więcej jak kawałek twarzy, bo to może skończyć się samobojem.


@CisowiankaLekkoGazowana Stajesz po stronie OPa, ale chyba nie zdajesz sobie, że jak pokażesz tutaj kawałek swojej twarzy, to właśnie takie osoby jak OP będą jechać po Tobie, aż się zesrasz?
@anonimek123456: to poleć psychoterapeutkę, która uczyni mnie wygrywem.

@barbarianAx: kurde jak ty mnie dobrze znasz. Co ona takiego zrobiła? Nie pisała nic że była na psychoterapii kilka lat

@grzsci: kobiety zawsze mają gorzej bo patriarchat i katoliban.

@vkzk: szkoda że nic nie robię dla siebie. Co mam zacząć skakać na #!$%@?, aby skupić się na sobie? Ją gryzie to, że jest brzydka, choć wie że nie jest.

@
@Thachii: nie mówię. Mówię, że op twierdzi, tu cytat:

Ja nie mam pewności siebie bo jestem życiowym nieudacznikiem


A ja uważam, że myli się. Jak ta różowa. Oboje się mylą (mylili).
@Thachii: nie pisz o tym jak wyglądam bo to nie prawda. Każdy ma swój gust. Jak ci wysłałem według mnie ładną dziewczynę z mojego miasteczka to napisałeś, że morda jak koń.

@Bover: ja kiedyś byłem pewny siebie, ale życie mi pokazało gdzie moje miejsce w szeregu.
@przegro_pisarz: Hej, ale ja nie chciałam podkreślać, że mam jakiś immunitet na czucie się źle. I nie, nie mam/ nie miałam depresji. Mam za to m.in. OCPD. Nie chciałam się wywyższać, ani wymuszać komplementów. Wiedziałam, że wyleje się na mnie fala szamba i byłam na to gotowa. Kiedyś 1 negatywny komentarz, by mnie zryjnował psychicznie. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wyglądam przeciętnie i po wielu latach zrozumiałam, że to też jest
@Yinv Dwa może trzy dni i nikt już nie będzie o tym pamiętał xD Do tego niepotrzebnie skupiasz się na kilku negatywnych komentarzach, a przy tym ignorujesz pozytywną większość. Wszystkich nie zadowolisz ¯_(ツ)_/¯
Poza tym klimat mirko jest taki, że tu #!$%@? zbiera każdy. Nawet jakbyś była 10/10, to i tak coś by się znalazło, żeby się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grzsci: nawet nie jestem dość brzydka, by mieć prawo do mówienia, że jestem brzydka ¯\(ツ)/¯ a przecież mam końską twarz i ziemniaczany nos. W sumie nic nowego nie usłyszałam
@Yinv: nie ma sensu z pewnymi rzeczami przychodzić na wykop niestety, bo ci napiszą, że nie masz prawa mieć problemów, skoro zawsze znajdzie się jakiś wykopek, który ma gorsze. A w naszym (różowych) przypadku to w ogóle o czym mowa, przecież zawsze jest ktoś, kto nas wyrucha, więc mamy raj pod każdym względem xd
A w naszym (różowych) przypadku to w ogóle o czym mowa, przecież zawsze jest ktoś, kto nas wyrucha, więc mamy raj pod każdym względem xd


@LeVentLeCri: przecież nie chodzi o kwestie wyruchania tylko akceptacji. Przeciętna dziewczyna wrzuca zdjęcie na mirko i dostaje tysiąc plusów + masa mirków pisze, że ona jest 10/10, że wygląda jak modelka itd.
Przeciętny chłopak jak wrzuci zdjęcie gdziekolwiek (tinder, wykop, instagram) to niestety nie dostanie żadnych
źródło: comment_1637333585TmTYRznQKnDcHjimL2jgi7.jpg
@trevoz: to, że w pewnych kwestiach mężczyzna ma inaczej/trudniej, nie znaczy, że kobieta nie ma problemów w życiu i nie wolno jej narzekać, bo wykopek ma gorzej. A samo to, że kobieta ma jakichś spermiarzy czy adoratorów, jest tutaj podawane jako remedium na wszystko i ostateczny argument, że kobieta nie może mieć w życiu źle (już #!$%@?ąc od tego, że to też nieprawda, bo nieraz mirabelki pisały, że wcale się z
@LeVentLeCri: ja nie mówię, że kobieta nie może mieć problemów. Smutne dla mnie jest to, że gdy kobieta ma problem to od razu dostaje akceptację, setki czy tysiące plusów, a mężczyzna dostanie co najwyżej kilka plusów.
Smuci mnie to, że mimo tego, że to mężczyźni dosłownie umierają z powodu braku akceptacji, depresji itp, to i tak to kobiety otrzymują pomoc, zamiast facetów. To jest dla mnie niepojęte, że nikt się nie
ja nie mówię, że kobieta nie może mieć problemów.


@trevoz: a ja właśnie o tym pisałam, bo na wykopie jest bardzo dużo tego typu szitowych wypowiedzi. Zresztą w przypadku tej mirabelki też tak było przecież - jak ona śmie mieć niską samoocenę, gdy wykopek ma gorzej. Jakby to były zawody, kto ma bardziej #!$%@? życie. Nie neguję problemu małego wsparcia dla mężczyzn, tylko wskazuję, że nie ma sensu pisać o problemach
tylko wskazuję, że nie ma sensu pisać o problemach kobiet na wykopie, bo zostanie się zakrzyczaną przez wykopków, którzy je umniejszają.


@LeVentLeCri: no to w sumie fakt, i myślę że to dobrze. Przyda się choć jedno miejsce w internecie, gdzie mówi się o problemach facetów.
Państwo zajmuje się tylko problemami kobiet.
Korporacje: "kobiece" związane z kosmetykami jak np. Rossman, "męskie" związane z technologią jak Intel czy Huawei - również pomagają tylko
no to w sumie fakt, i myślę że to dobrze.


@trevoz: ah te licytacje kto ma gorzej, a kto lepiej. Zamiast podejść do kogoś jak do człowieka, to lepiej się powoływać na korporacje i ich PRowe działania.

Społeczeństwo też co do zasady pomaga tylko kobietom.


Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mężczyźni bardziej zaktywizowali się w tej kwestii. Poza tym przesadzasz z tym co do zasady.

Dlatego uważam, że w
Zamiast podejść do kogoś jak do człowieka, to lepiej się powoływać na korporacje i ich PRowe działania.


Wg ciebie to nie problem? Przecież to jest największy problem, że wielkie korporacje i państwa wspierają kobiety, a nie mężczyzn. To oni mają wladze i pieniadze, to oni rządzą światem.

Zależy w jakiej kwestii i w jakim miejscu na świecie.


@LeVentLeCri: w Polsce, wiadomo że w krajach np. islamskich mają dużo gorzej.

Jeśli uważasz,
Wg ciebie to nie problem? Przecież to jest największy problem, że wielkie korporacje i państwa wspierają kobiety, a nie mężczyzn. To oni mają wladze i pieniadze, to oni rządzą światem.


@trevoz: podaj przykład, to ci powiem, czy to wg mnie problem. Ten z Rossmannem dla mnie nie jest problemem, bo targetem sklepów z kosmetykami są kobiety i nie widzę nic złego na zbieranie hajsu na choroby kobiet, czy co to tam
Ten z Rossmannem dla mnie nie jest problemem, bo targetem sklepów z kosmetykami są kobiety i nie widzę nic złego na zbieranie hajsu na choroby kobiet, czy co to tam było.


@LeVentLeCri: dlatego podałem też firmy technologiczne. Trochę to śmieszne, że jak firma jest "kobieca" to wtedy pomaga kobietom, bo to ich target. A gdy firma jest bardziej "męska" to wtedy też pomagają kobietom, no bo przecież mają samych mężczyzn, więc
I potem kobiety będą chciały takich płaczków? Nie sądzę. Uważam, że takie kampanie działają na niekorzyść dla facetów, bo wydaje im się że mogą płakać, a potem płaczą sami, bo nie mogą sobie nikogo przez to znaleźć.


@trevoz: no to jak chcesz zerwać z tym stereotypem, że mężczyzna ma być silny i nie okazywać słabości? Zdrowie psychiczne leży, skoro są takie statystyki samobójstw mężczyzn, ale sam jesteś przeciwny takim kampaniom, więc