Wpis z mikrobloga

@Brother_of_Steel: może niekoniecznie
taka Pinta ma jeszcze większe wybicie a nikt nie narzeka
póki co Stumostów to IMO jedno a najlepszych przedsięwzięć piwnych w Polsce, a już na pewno we Wrocławiu - browar z dobrym piwusiem, doskonały sklep online, zajebista restauracja z ciekawym jedzeniem.
życzę sukcesów i utrzymania jakości bo to klucz - i mam wrażenie, że oni o tym wiedzą, bo na razie wszystkie przedsięwzięcia to jakość premium
jak sie o odpowiedniej porze przechodzi w okolicach tego browaru, czuc podobny zapach/aromat jak dawno dawno temu po drugiej stronie rzeki, kiedy piastowski dzialal pelna para ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PurpleHaze: czyli normalny zapach jaki wydobywa się z każdego browaru ¯\_(ツ)_/¯
@aikonek: nie wiem czy normalny, mi on sie kojarzy z dziecinstwem bo chodzilem do podstawowki naprzeciwko browaru. Tak samo jak dzwiek dziesiatek, lub setek butelek odbijajacych sie od siebie na tasmie, bo tasma wychodzila poza budenk browaru zeby zawrocic o 180*.

Wiesz lata 80 w polskiej szkole, podarty mundurek, zosia ktora sie za warkocz ciagnelo, siedzenie na zdezelowanym fotelu u dentystki z wiertlem na pasku osiagajacym zawrotne 100obr/min i zapach z
@PurpleHaze hehe... No wiem coś o tym, bo w dzieciństwie też przez kilkanaście lat mieszkałem tuż obok browaru, akurat nie Piasta ;-) ale dym z komina i zapach pamiętam bardzo dobrze. Muszę się przejść na Długosza i sprawdzić czy to to samo ;-)