Wpis z mikrobloga

nie... gdyby wszyscy się zaszczepili i przestrzegali najprostszych zasad czyt. nie wkładaj brudnych rąk do mordy, a jak wchodzisz do sklepu / tramwaju / autobusu to załóż na 15 min maskę to liczba zgonów / hospitalizacji byłaby mniejsza i wtedy wystarczyłoby skupić się na ochronie najsłabszych, a nie tak jak teraz gdzie jedni chcą dbać o siebie i innych, a drudzy mają #!$%@? na wszystko i wszystkich i ostatecznie obie strony
Ależ proszę.


@Krupier Prosiłem o link do wypowiedzi polityka o tym, że zamykamy się na 2 tygodnie i potem wracamy do normy. Co, nie mogłeś takiej znaleźć, więc odstawiasz fikołki, że nie wprowadzali lockdownów na rok do przodu na podstawie szklanej kuli?
Serio nie czujesz swojego wyparcia? Moja prośba była bardzo prosta - zacytuj parafrazę wypowiedzi "to TYLKO 2 tygodnie". Nie "wprowadzamy coś na 2 tygodnie", tylko " wprowadzamy na 2 tygodnie
@jajko_na_twardo: nie jestem szurem więc nie muszę kocie

@rad_kop: ale czy ja mówię coś o zmienianiu przepisów? ja mówię o tym szurowsko prawackim dziecinnym podejściu, że jak ktoś użyje słów "ostatnia prosta" by zachęcić przeciętny polacki rozum do szczepienia to dla szurów to znaczy, że niezależnie od tego czy ludzie się zaszczepią czy nie i cokolwiek się nie wydarzy to już musi być ostatnia prosta, a jak nie będzie to