Wpis z mikrobloga

Pies gryzie leżącego człowieka i to dla was jest super dobra robota i zabawa? Zakładajmy teraz, że uciekasz z Polski za czasów PRL do RFN i tam leżąc w trawie gryzie cie napuszczony przez policjanta pies. To byłoby ok, czy dumny husarz, polak nie może zostać ugryziony a kto inny może?

Ten człowiek był agresywny? Atakował funkcjonariusza? Leżał.
#bekazprawakow
#bialorus
#bekazpisu
sipcabej - Pies gryzie leżącego człowieka i to dla was jest super dobra robota i zaba...

źródło: comment_16371576887Dr0RZD0RXK0AMzQlKv5hf.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dryvalley: A jak mamy zemścić się za zgwałcone dzieci? Jaką karę wymierzyć tym co ulegli pokusom i tych którzy ich bronią? W ten sam sposób czyli wyruchać w dupę? Rozumiem że będziesz bił brawo gdy jakiś Mandingo będzie zapinał Bąkiewicza?
  • Odpowiedz
@sipcabej: Przecież na wykopie jeszcze nie wynaleziono czegoś takiego jak prawa człowieka czy godność(co widać po tym kto i jak w tym kraju rządzi) wiec nie oczekuj choćby krztyny cywilizowanych reakcji w kwestii sytuacji na granicy.
  • Odpowiedz
@Adexi: Ja bym miał w dupie taką akcję gdyby nie to że ci ludzie namówieni przez firmy turystyczne, sprzedali co mieli i ruszyli w drogę i ta droga zakończyła się na granicy. #!$%@? jest teraz cisnąć po nich, bo coś podobnego może spotkać każdego, może nie na granicy ale że nagle ktoś przejmie czyjś dom bo gdzieś znajdzie akt własności sprzed wieków i nara.
Zresztą ja się nawet nie dziwię
  • Odpowiedz
@sipcabej: cieszy mnie twój post. Odrobina człowieczeństwa w tym kraju. Jeszcze miesiąc i ci sami ludzie którzy teraz chcą strzelać ostrą amunucją, gazować, zarażać hiv, polewać lodowatą wodą, używać miotaczy ognia i tak dalej dołożą pusty talerz dla wędrowca do wigilijnego stołu i będą słuchać jak biedna Maryja musiała rodzić w oborze bo nikt nie wpuścił jej do domu.
  • Odpowiedz
uciekasz z Polski za czasów PRL do RFN i tam leżąc w trawie gryzie cie napuszczony przez policjanta pies


@sipcabej: tak właśnie było. Ale skąd masz to wiedzieć gimbusie?
  • Odpowiedz