Wpis z mikrobloga

Pies gryzie leżącego człowieka i to dla was jest super dobra robota i zabawa? Zakładajmy teraz, że uciekasz z Polski za czasów PRL do RFN i tam leżąc w trawie gryzie cie napuszczony przez policjanta pies. To byłoby ok, czy dumny husarz, polak nie może zostać ugryziony a kto inny może?

Ten człowiek był agresywny? Atakował funkcjonariusza? Leżał.
#bekazprawakow
#bialorus
#bekazpisu
sipcabej - Pies gryzie leżącego człowieka i to dla was jest super dobra robota i zaba...

źródło: comment_16371576887Dr0RZD0RXK0AMzQlKv5hf.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bocznica: nie będę się wypowiadał po raz enty, że jestem za obroną granic jednocześnie nie jestem za tym, żeby pies gryzł leżącego na ziemi przestępcy, który nie jest agresywny
  • Odpowiedz
@sipcabej ktoś, kto ci się wpakuje do mieszkania gumowcami ubrudzonymi gównem - też przyjmiesz bez problemu? To była próba przekroczenia granicy na pałę. Gdybyś próbował zrobić mi wjazd na chatę, ja bym ci zrobil wjazd z partyzanta dając klapsa w potylicę podeszwą. I nie, nie są to groźby wobec ciebie. Po prostu kraj to kraj, broni granic i koniec kropka, tak jak ja będę bronił swojego domu
  • Odpowiedz
@sipcabej jeśli po moich prośbach nie opuścisz mojego terenu, który jest ogrodzony i oznaczony "teren prywatny", to jak najbardziej, jeszcze jak ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sipcabej Ci kretyni są zbyt głupi na abstrakcyjne myślenie i wyobraźnię połączoną jednocześnie z analizą. Chciałbym kiedyś zobaczyć ich jak się proszą na granicy o azyl, a ci po nich leja woda i psami szczują. Nic tak nie uczy pokory jak przeżycie czegoś na własnej skórze. Ciekawe czy jeden z drugim by grzecznie w kolejce stali, bo patrząc na to jak się zachowują p0laki kiedy rzucą karpia po 1.50 PLN przed
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sipcabej: daj spokoj, szkoda strzepic ryja, poziom nienawisci, znieczulicy, rasizmu/ksenofobii i zwyklej podlosci osiagnal tutaj taki poziom, ze wlos na glowie staje.

Argumentacja zawsze ta sama: sami tu sie pchali, sa "nielegalni", sa przestepcami, rzucaja kamieniami. I wedlug sprawiedliwych i swiatlych wykopkow to sa wystarczajace powody by do nich strzelac, by zaminowac granice, by pozamarzali, by wpakowac ich do autobusow i wywiezc do auschwitz itd itd, wykopki przescigaja sie w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar: bronic granicy jak do tej pory, az backa zabierze ich i odesle. Moj komentarz nie dotyczy sytuacji na granicy i mozliwych rozwiazan tylko chamstwa, podlosci i radosci z cudzej krzywdy w komentarzach na wypoku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sipcabej: ziom, o czym ty w ogóle mówisz.
Połowa wykopków jeszcze nie miała na historii co to był PRL...

Osobiście nie jestem za wpuszczaniem tych migrantów do nas bez żadnej kontroli, a najlepiej żeby wrócili do siebie, ale po prostu przeraża mnie brak empatii i trzepanie sobie pod krzywdę drugiego człowieka
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY Ciekawe coś byś powiedział, jak by to był Twój ojciec w krzakach, żeby w Berlinie zarobić na klocki LEGO dla ciebie i przesłać w paczce na święta...btw nie widzę autostrady A2 jako korytarza dla migrantów, ale też, pewnie wielu z nich chce lepszego życia jak polscy piloci porywający samoloty do Berlina, czy polskie dzieci ukrywające się pod przyczepą TIRa w drodze po lepsze życie do Szwecji
  • Odpowiedz
  • 0
@sipcabej ale wy macie ból d--y o to. nie jesteśmy tylko granicą kraju, ale też całej unii. jak ich łukaszenko zrobił w bambuko, to niech idą spać pod jego płotem. z resztą to nie działo się na naszej granicy, tylko litewskiej. jak tak bardzo cię boli traktowanie ich, to jedz na granice i każdego pogłaskaj, może jak dostaniesz cegłą w głowę to przejrzysz na oczy. 3/4 z tych śniadych najeźdźców to
  • Odpowiedz
Jest przestępca bo naruszył nasza granice. Nie ma litości dla takich rzeczy. Pownien się cieszyć ze tylko tak to sie skończyło.


@KOLEGAMAMY: ale wy jestescie p------i xD Od kiedy to złamanie prawa jest karane gryzieniem przez psa
  • Odpowiedz