Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi że ja się i ten koszmar zaraz się skończy. #!$%@? pracuj czlowieku uczciwie odkładaj oszczędzaj to nie dość że zgola cie na inflacji to teraz jeszcze to. Przecież uczciwie pracujący człowiek w tym kraju nigdy nie dorobi się własnego m a ceny nieruchomości chyba nigdy nie spadną. Jakby nie to że żona i dziecko jest to tylko chyba sznur i w las ehhhh....

#nieruchomosci #bekazpisu #depresja #ekonomia #finanse #nowylad
Pobierz marcinpodlas8 - Powiedzcie mi że ja się i ten koszmar zaraz się skończy. #!$%@? pracu...
źródło: comment_1637136957KFejlyUoiYujePAbt1QCQ9.jpg
  • 72
@ZasilaczKomputerowy: Morawiecki to zalicza się moim zdaniem do tych kilku, co wiedzą co robią ;) a cała reszta, to tzw "specjalisci z NASA". Glapinski to dla mnie wielki zawód, tez wydawało się, że wyjatkowo osoba z wykształceniem na odpowiednim stanowisku.. A ostatnie lata pokazują, że poświecił wartość PLN by ratować kiepskie rzady i słabą gospodarkę. Co zrobić, takie mamy elity.
@marcinpodlas8: przecież nikt patologii z piątką dzieci nie da kredytu jeśli nie byli w stanie odłożyć nawet na wkład własny xD (w ogóle 500+ liczy się do dochodu dla banku?). Populizm tak jak z kwotą wolną od podatku. Co z tego, że realnie każdy płaci więcej w podatkach (no dobra, minimalnie zarabiający w skali roku mają jakieś tam grosze) no ale patrz p0laku, mieliśmy podnieść kwotę wolną? Podnieśliśmy! Hajs na wkład
@marcinpodlas8: Straszne uczucie zdać sobie sprawę ile wyrzeczeń kosztowało mnie odłożenie takiej sumy i zakup mieszkania gdy mieszkałem na wynajmie. Ktoś kto zamiast wynajmować korzystał z mieszkania społecznego, dzięki czemu żyło mu się taniej, nie rozwijał się tak jak ja, zarabiał mniej i mniej oddawał w podatkach dostaje to wszystko za darmo. Nie dość, że wszyscy pracujący za to zapłacą 160 tysięcy to jeszcze chcąc kupić mieszkanie zapłacą drugi raz za
@ZaplutyKarzelReakcji: masz rację, ale jeśli mogę spytać, to co ty byś zrobił chcąc pomóc Polsce powiatowej, mając na uwadze, że to nie oni są odpowiedzialni za to co się stało w Polsce (walenie wszystkiego do dużych aglomeracji zamiast iść drogą np. Niemiec).
@bartez_94: ale z drugiej strony dotychczas wszystkie inwestycje itd szły do was ich kosztem. Jak rozumiem wtedy nie narzekałeś, że jest nieuczciwie? Pytam bo staram się zrozumieć czy podobnie jak większość tutaj wyznajesz zasadę "jeśli mi jest dobrze to jest dobrze" czy może jednak jakieś konstruktywne argumenty się znajdą? No bo pozostawienie aż takich nierówności między Polską A i B może się skonczyć co najmniej na kilka sposobów źle i to
@marcinpodlas8: Warunki tego są takie że i tak mało kto na to się załapie ;) A zamiast sznura lepiej poszukać bardziej przyjaznego miejsca na ziemi.


@sprite: Gdzie jest to przyjazne miejsce gdzie będzie łatwiej kupić (nie myl z wynająć) mieszkanie? Nie znam żadnego
@marcinpodlas8: przecież ludzie się ucieszą, jak wyszedł ten pomysł, to na wykopie z 300 plusów miał wpis, że co zlego w tym że ktoś kto zarabia 3k chce mieć własne mieszkanie, i że PiS o taką osobę dba xD