Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi że ja się i ten koszmar zaraz się skończy. #!$%@? pracuj czlowieku uczciwie odkładaj oszczędzaj to nie dość że zgola cie na inflacji to teraz jeszcze to. Przecież uczciwie pracujący człowiek w tym kraju nigdy nie dorobi się własnego m a ceny nieruchomości chyba nigdy nie spadną. Jakby nie to że żona i dziecko jest to tylko chyba sznur i w las ehhhh....

#nieruchomosci #bekazpisu #depresja #ekonomia #finanse #nowylad
Pobierz marcinpodlas8 - Powiedzcie mi że ja się i ten koszmar zaraz się skończy. #!$%@? pracu...
źródło: comment_1637136957KFejlyUoiYujePAbt1QCQ9.jpg
  • 72
@marcinpodlas8: Polski ład to nic innego jak wielka kiełbasa wyborcza dla polski powiatowej. Oszczędności podatkowe dla najuboższych i emerytów kosztem klasy pracującej (nawet nie średniej), gwarancje wkładów na mieszkania z limitem ceny, który występuje tylko na prowincji, odebranie wpływów podatkowych dużym miastom i ręczne przekazanie ich mniejszym miejscowościom.

Takich szkodników Polska u władzy jeszcze nie miała
@ZaplutyKarzelReakcji: jeszcze rzeszów i lublin się pewnie załapią, chociaż w lublinie ceny na tyle wysokie, że już pewnie nie będzie tak samo łatwo...
Ogólnie chcą zrobić wszystko, żeby podatki z dużych miast szły do ogólnego budżetu i rozdawać wszystko małym miasteczkom i wsiom kosztem nas... Chcą obrzydzić władzę samorządową i wymusić zmianę na swoich. Nie było gorszych szkodników chyba nigdy.
@GrubyChudini: no to może teraz coś skoczyło bardziej. Oglądałem sporo ofert i nawet wybrałem się do rzeszowa i byłem na dzielnicy parkowej obejrzeć bloki i było taniej jeszcze kilka miesięcy temu
@marcinpodlas8: no tak jak pisałem lublin może być trudniej bo tam już dawno było po 6k kwestia progów dokładnych
@marcinpodlas8: Czemu PiS jest wybierany? Bo Polska B jest biedniejsza. Czemu jest biedniejsza? - bo wpływ gospodarczy Niemiec tam słabo sięga (lub wcale nie sięga). Stąd PiS robi transfer gotówkowy z A -> B, żeby zmniejszyć nierówności społeczne. Czy to jest moralne? - absolutnie nie. Warto jednak zaznaczyć, że to samo zrobili kiedyś Niemcy z NRD po zjednoczeniu. Najzabawniejsze jest to, że w momencie kiedy ci biedacy się uwłaszczą i staną
gwarancje wkładów na mieszkania z limitem ceny, który występuje tylko na prowincji


@ZaplutyKarzelReakcji: Miastowi też sobie poradzą. Mieszkanie z ceną mieszczącą się w limicie, ale druga umowa na "wykończenie" czy za piwnicę, albo miejsce parkingowe i sumarycznie będzie tyle ile cena rynkowa.