Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi że ja się i ten koszmar zaraz się skończy. #!$%@? pracuj czlowieku uczciwie odkładaj oszczędzaj to nie dość że zgola cie na inflacji to teraz jeszcze to. Przecież uczciwie pracujący człowiek w tym kraju nigdy nie dorobi się własnego m a ceny nieruchomości chyba nigdy nie spadną. Jakby nie to że żona i dziecko jest to tylko chyba sznur i w las ehhhh....

#nieruchomosci #bekazpisu #depresja #ekonomia #finanse #nowylad
Pobierz
źródło: comment_1637136957KFejlyUoiYujePAbt1QCQ9.jpg
  • 72
Pis ma plan, utrzymania sie u wladzy i wprowadzenia dyktatury. Biedota jest tutaj tylko wykorzystywana, a tak naprawde w dluzszym okresie bedzie stratna. Nawet bardziej niz pozostali.


@mitsue: To jest jasne, że każda partia chce się utrzymać u władzy. Plan PiSu popsuła pandemia, która wzmocniła inflację i tak już pobudzoną przez niskie stopy oraz politykę socjalną. W ten sposób może właśnie zatonąć statek pond banderą Prawa i Sprawiedliwości. To co realizował
@marcinpodlas8: a co takiego strasznego jest wg Ciebie w gwarancji kredytu? Rozwiązanie to polega na tym, ze państwo „gwarantuje” wkład, ale i tak musisz go potem spłacić, to nie jest dopłata bezpośrednia. W dodatku pewnie banki na te kredyty będą ustanawiały gorszą marżę. Wiec to bardziej kolejny ukłon w stronę banków. Natomiast co do bonów mieszkaniowych to warunki są takie, ze pewnie stosunkowo niewiele osób z niego skorzysta.
@ZasilaczKomputerowy: zgadzam się z Tobą, masz rację, tylko z jednym się chyba różnimy ;) bo ja uważam, że ich super-specjalisci z NASA nie mają żadnej super-strategi poza świetnym marketingiem. Spotkalam się z ludźmi, którzy dopisywali im takie super strategiczne myslenie, ale ja tego nie kupuję :) Moim zdaniem, to po prostu chłopy granatem od pługa oderwani którzy zatrudnili swietnych PR. Może jest tam kilka osob, które wiedzą, że ta partia szkodzi
Moim zdaniem, to po prostu chłopy granatem od pługa oderwani którzy zatrudnili swietnych PR. Może jest tam kilka osob, które wiedzą, że ta partia szkodzi wszystkim, ale reszta PISu uwierzyła marketingowcom w swoją wybitność :) co można potwierdzić szybko słuchając jakichs wywiadów z tymi geniuszami :)


@mitsue: Patrząc w CV Morawieckiego czy Glapińskiego to raczej od pługa nie są oderwani. Po prostu realizują program Kaczyńskiego najlepiej jak potrafią.