Wpis z mikrobloga

Wykopek @przeczki najwyraźniej boi się krytyki i usuwa komentarze pod postem, ciekawy jestem jak będzie usuwał pod moim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj wstydziłeś się tego gdzie mieszkasz, a dziś na fali pochwał chcesz podbudować sobie ego? xD Post z wczoraj usunięty, ale w internecie nic nie ginie. Szkalujesz plusujesz, ha tfu na dwulicowców!
#bialorus #policja
źródło: comment_1637099056qCj4KyI7qFAdyIr0UQbvdV.jpg
  • 23
@Diasendi: Ja tam nie wrzucam wszystkich do jednego wora, często policjanci z mniejszych miejscowości czy powiatów, gdzie kilku patroluje wiele wsi jest naprawdę w porządku. Sam wychowywałem się na wsi, każdy znał dzielnicowych i byli traktowani jak ludzie z wzajemnością. Najgorsze są cwaniaczki z dużych miast, od pandemii pozakrywani, a anonimowość daje im poczucie bezkarności.
@ZmiksowanaFretka: wiem, ale jeśli trollujesz to powinno się być w jakiś sposób konsekwentnym. Jeśli zacznę wrzucać posty o tym jacy to biedni imigranci, a nastepnego dnia robić przeróbki z podkładaniem głosu pod polewanie ich wodą, to dalej będzie trolling czy głupota? Dobry trolling doceniam, prowokacyjne wysrywy pokroju 60 groszy za wpis nie.
@SGTIHALIT: ewidentnie dałeś się strigerować trollowi, nie szukaj tu logiki, bo już przegrałeś na wstępie.

jeśli trollujesz to powinno się być w jakiś sposób konsekwentnym.

ktoś ci jakichś bredni naopowiadał, trolling to trolling, brak zasad

trolling czy głupota?

jedno nie wyklucza drugiego a zazwyczaj idą w parze
@ZmiksowanaFretka: no nie xD było na wypoku wielu zarzutkarzy, czy to z historiami które ciągnęły się przez wiele wpisów czy innego rodzaju trollingi. Posty tego typu można porównać do pranków typu podchodzę do ciebie w maku i zrzucam ci jedzenie, haha nie no żart to prank zaraz ci oddam kasę, tylko straciłeś trochę czasu. Jeśli w trakcie protestów kobiet przez pierwszy tydzień pisałbym: "zmywary nie powinny mieć prawa głosu jak i