Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nietypowe pytanie.
Mam krewną emerytkę, która musi utrzymać swoje bezrobotne dorosłe dziecko. Chcę jej na święta dać coś fajnego, co ułatwi codzienne życie, ale nie wiem co. Jak najbardziej użyteczne.
Główny problem, z którym się boryka, to oszczędzanie na ogrzewaniu, bo gaz jest drogi, a emerytura niska. Nie korzysta z termoforów, jakieś koce grzejące mogą się nie sprawdzić - prąd też jest drogi i wiem, że będzie oszczędzać.
Ale to tylko moje myślenie, z czym można by jej pomóc. A tak poza tym... Nie wiem. Macie pomysły czym można obdarować 80-latkę, żeby naprawdę poprawić jej codzienne funkcjonowanie? Coś do, nie wiem, 200-300 złotych.
#pytanie #pytaniedoeksperta #prezent #prezenty #starosc #babcia #dziadek #dziadkowie #rodzina #swieta #bozenarodzenie. Otagowalbym wykopaka, ale to chyba nie przejdzie, a zależy mi na waszych podpowiedziach.
Nie chce pisać ze swojego konta, bo to dość intymna sprawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193caea6d062d000ad4519b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli się w tobie #!$%@? to założy specjalnie dla ciebie. Jak przymierzysz to nawet do spania nie będzie ściągać, a wypierze z bólem serca i będzie się dopytywać czy ci, aby nie zimno przypadkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: Sprawdź czy ma firanki długie które zakrywają kaloryfer. Jak ma podzielniki w mieszkaniu to trzeba firanki podciąć / podwinąć, zawiesić inne tak żeby odkryć kaloryfer.

Gaz nie jest taki drogi jak prąd. W kuchni to nawet kuchenką gazową można sobie zagrzać pomieszczenie. Prezent to trudno dać dobry. Lepiej jakbyś dowiedział się co by chciała ze sklepu gdzie można by wyhaczyć promocje w biedronce, lidlu itd z gazetek online i zrobić