Wpis z mikrobloga

@fiman: no to wiem ale taką tabelkę to każdy mógł zrobić np. do 10 spółek, poza jego ekselowymi wyliczeniami to nigdy nie widziałem jakiegoś screena ze stanu portfela inwestycyjnego

w revolucie miał kilka akcji co za problem szota jebnąć
@astri: wiem wiem, dlatego się śmieje. Szkoda mi tylko ludzi którzy się dali mu wciągnąć, bo typek nieźle dobierał informacje i leciał ostro po bandzie, możliwe że nawet dałoby mu się wlepić coś. Mam nadzieje że wyszli w dobry momencie.
@widmo82: @maniek74: @bruhhhhhhhh może ktoś mu płacił żeby siedział na forach, i rozsiewał zarzutki a wykop było jedno z nich ¯\(ツ)_/¯
albo liczył że tesla wypali zbuduje sobie armie folowersów i sprzeda książkę ¯\
(ツ)_/¯
bo jak inaczej nazwać roczne wpisy z dobieranych informacji które pojawiały się tylko i wyłącznie w czasach hossy na tesli?
@fiman: on raczej wierzyl ze wycena tesli jest racjonalna, za co bana dostal? podejrzewam, ze za reklamowanie swojego konta na twitterze? ja tez jestem fanem tesli jak i elektryfikacji aut, ale podstawa dla mnie sa tanie samochody bez autopilota i innych bajerow podwyzszajacych cene, ale za to z maksymalnie duzym zasiegiem i moca silnika
@fiman bardzo zaktywizowal sie przy ostatnim ath tesli. Raczej byl rozemocjonowany tym, ze udalo mu sie trafic z inwestycja niz faktycznie naganial. Mam nadzieje, ze nie dokupil wtedy za jakis duzy hajs i sie nie wyhusta. O ile w ogole caly jego profil nie jest fejkowy. To taki sam memestock aktualnie jak gme czy amc i codzienny spam na tagu tylko to udowadnial. Sprobuj powiedziec cos o odrealnionej wycenie tesli - fajboje
@widmo82: @maniek74: @bruhhhhhhhh może ktoś mu płacił żeby siedział na forach, i rozsiewał zarzutki a wykop było jedno z nich ¯_(ツ)

albo liczył że tesla wypali zbuduje sobie armie folowersów i sprzeda książkę ¯_(ツ)/¯

bo jak inaczej nazwać roczne wpisy z dobieranych informacji które pojawiały się tylko i wyłącznie w czasach hossy na tesli?


@fiman: mi to podpada pod paranoje, twoja oczywiscie. Zupelny brak wyobrazni, skali. Cos jak