Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak zacząłem chodzić na #silownia trzy lata temu. Wtedy zaczęła się moda na trójbój, gdzie kazdy celebryt mowił, ze początkujący musi miec w planie martwy, przysiady i wyciskanie na klatę. Też tak zacząłem i po 3 miesiacach sie zniechęciłem. Kolejki do sprzętu, nagrywanie siebie i poprawa techniki. Ja nie chciałem się męczyć.

Po trzech miesiacach przerwy wróciłem i zmieniłem podejście. Z wolnych cieżarów robilem tylko wyciskanie na klatę i hantle na bicepsy, plecy i barki. Reszte na maszynach i wyciągach. Nogi robilem tylko wtedy jak byla kolejka i wszystko inne zajete xD. Po roku wszedlem na lekki cykl - 50 testa i 100 primo ed.

I takim sposobem silownia zaczela sprawiac mi przyjemnosc. 4 dni w tygodniu po godzinie, czasami troche dłużej, ale rzadko.

Tak wygladam po tych 2,5 roku ćwiczeń. Biceps 37,5 cm xD. Na klate biore 80 kg na 12 powtórzeń. Nogi wygladaja tylko troche lepiej niz u osoby, ktora nie cwiczy. ¯_(ツ)_/¯

#mikrokoksy #pokazforme #sterydy
derton778 - Pamiętam jak zacząłem chodzić na #silownia trzy lata temu. Wtedy zaczęła ...

źródło: comment_1637004717z3uiBG6jeLyWzinErCy1vK.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Czekaj, po roku cwiczenia naturalnie wszedles na towar? Czy ja dobrze rozumiem?


@Mastah1: Tak. Ja ćwiczę tylko dla wyglądu. Na co mialem czekac? I tak mam zamiar brac do konca życia. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Na klate biore 80 kg na 12 powtórzeń


@derton778: ale to też zależy jaki poziom smalcu. Jak na dużym ulaniu tyle bierzesz to kiepsko, ale jak masz 10-12% BF cały czas i taki cieżar leci to nie jest źle. Na zalaniu pewnie byś jechał 100x12, bo smalec pomaga w stabilizacji i trochę przekłada się na siłe, trujbojarze mają POTĘŻNE smalcowe brzuchy i 250kg na SQ, DL, 150 BP ale przy
  • Odpowiedz
@psposki: > noooo szacun, dobry wynik

Ja tylko pragnę przypomnieć, że niektórzy nie ćwiczą dla dużego klamotu tylko dla sylwetki :)

Jak widać na załączonym obrazku wygląda dobrze, ale wiadomo - na wykopku każdy tak wygląda siedząc na kanapie.
  • Odpowiedz