Wpis z mikrobloga

Łańcuszek do poprzedniego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/61737571/lecimy-dalej-standardowo-link-do-poprzedniego-wpis/

Dzień piąty:

22 lajki + 3 nowe matche

Miałem tego nie robić, ale kupiłem trzy boosty po 16zł/szt i spaliłem już dwa. Ostatni zostawie na specjalną okazję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwszym boście wpadły trzy matche o których wyżej mowa, a po drugim nic, tylko dwa lajki.

Match pierwszy:

Szczupła, seksowna 19 letnia rosjanka 8/10 ;O Ale po matchu wróciła chyba już do ZSRR, bo była za daleko, standard. Daruje ją sobie całkowicie. Do tego mam złe doświadczenai z ruskimi, nawet po angielsku nigdy nie chciały pisać ()

Match drugi:

Typiara z samymi zdjęciami kotów i opisem o dość silnym podtekście szeksualnym ( ͡º ͜ʖ͡º) Napisałem do niej słodko, by się pokazała. Cały dzień brak odpowiedzi...

Match trzeci:

Weronika, Ładna dziewczyna 7+/10, śliczne nogi. Napisałem do niej. Nie było trudno, bo było o co zahaczyć. Odpisałą mi fajnie, ja potem znowu jej, ona mi i znowu ja () Potrafiła zadawać pytania i odpowiadać całymi zdaniami, co już w ogóle zasługuje na wyróżnienie. Ale po wymianie tych paru wiadomości, zamilkła, mimo że nie padło raczej nic, czym bym ją zniechęcił.

Generalnie, żeby nie wyjść na jakiegoś desperata (bo nim przecież nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to przyjąłem tagtyke, że nie odpowiadam dziewczynie od razu, przed czym wiele ludzi przestrzega i słusznie zresztą. Polecam w ogóle wyłaczyć powiadomienia z tindera, dzięki czemu jak już na niego wejdziesz, to wiadomość potrafi wisić jakiś czas, dzięki czemu nie odpowiadasz od razu jak jakiś PRZEGRYW ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko, czasami nawet po godzinie, by pokazać jej, że masz życie przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem się dziś pozbyć matchy z wczoraj, ale dam jeszcze jeden dzień. Jutro zrobię oficjalny wywóz śmieci. Were zostawie na trochę dłużej, bo parę zdań wymieniliśmy, nie ma też insta podanego w opisie, więc followków na siłę nie szuka a więc może kiedyś wróci. Po dłuższym czasie po prostu wyślę jeszcze jedną wiadomość przypominającą jej o moim istnieniu a jak to nie pomoże to również won na śmietnik.

Podczas pisania tego EMOCJONUJĄCEGO tekstu wpadł kolejny lajk. Czyli mam 23 lajki i 5 matchy, z czego tylko jeden jest tym potencjalnie dobrym.

Swoją droga, jest to mój osobisty rekord lajków. Nasranie sobie wielu zdjęć i dokładna ich selekcja jednak dały efekty. A że te efekty nijak mają się do matchy i dziewczyn to cóż....

#tinder #przegryw #badoo
  • 18
@Pralko-suszarka: moge spytac skad jestes? Chyba, że pisałeś i mi to umknęło.
Nie moge uwierzyć w tą ilość par.
Pytam bo ja jestem placek z ryjca i miałem sporo par (tak mi się wydaje) bo po ~30 nowych dziennie... tylko no właśnie ja to uruchamiałem w Krakowie.
@realez: w promieniu 35km 200k ludnośći może mi się łapie, ale od wczoraj zwiększyłem do 60km i już całe trójmiasto łapie.

Ja jakoś nie mogę uwierzyć, że mając "placek z ryja" można mieć po 30 par dziennie....brzmi mega dziwnie. A jakie masz zdjęcia? Może jakiś sport czy zdjęcie na tle jakiś mega krajobrazów wrzucasz?
@Pralko-suszarka: jedno zdjęcie w windzie z "rąsi", jedno z około 10m jak gram w badmintona, jedno jak się wspinam na ściance (tu akurat z tyłu bez ryjca) i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem zdania, że wielkość miasta ma znaczenie. Nie trafiałem na księżniczki bo mnie takie laski nie interesują... plus miałem spore widełki wiekowe od 19 do 32 xD
@realez: ty, ale mi dałeś pomysła. Dziewczyny mają jakiegoś #!$%@? na punkcie faceta uprawiającego sport, może o to chodzi? Może znajdę jakieś zdjęcie gościa wspinającego się na ściane lub gdzieś w górach w zimę jak ma ryj zasłonięty cały i wrzuce do siebie, że niby to ja jestem! Przecież i tak dziewczyny tego nie sprawdzą xD Jeśli moja teoria jest prawdziwa, to wrzucenie takich zdjęć powinno dać mi te 30 par
@Pralko-suszarka: jak patrzysz na zdjęcia fajnej kobiety, ale z typowo polską zawistną mordą to dasz w prawo? ja na tych zdjęciach byłem uśmiechnięty, aktywny pełen życia...
Myśle, że jak jebniesz zdjęcia z plaży na Florydzie czy z Jelitkowa to oba zostaną potraktowane w ten sam sposób - ten gość żyje i nie jest smutnym knurem. Chcesz czy nie chcesz to ludzie chcą zadawać się z ludźmi którzy ich wyniosą w góre
@realez: Ale co, Nie można być uśmiechnięty będąc w samochodzie czy domu? Ja też zrobiłem sobie takie zdjęcia, bym wyglądał na pozytywnego, tzn z uśmiechem. Ale nie ma mnie na tle plaży czy gór. Dlatego spróbuję zrobić ten trik o którym mówiłem.
Jeśli polka uśmiecha się to dam ją w prawo nawet jeśli to zdjęcie lustra ¯\_(ツ)_/¯
@Pralko-suszarka ja jestem ze Śląska i miałem łącznie ok. 40 par od lutego bodajże, część usunęła mnie od razu, część po jakimś czasie usunęła konta, a część par usunąłem ja, gdy nie otrzymałem po dłuższym czasie odpowiedzi na wiadomość. Sensownie pisało się może z czterema, z jedną udało się spotkać, ale nic z tego nie wyszło. Lvl 23, przedział 18-25.

A z dziewczynami ze Wschodu chętnie bym popisał, bo język znam xD