Wpis z mikrobloga

@Ernando: Staż za 2k, tester automatyczny (i miękkie przejście na .Net) 3,5k, programista junior fullstack 5k, zmiana pracy, programista mid .net 8k, a teraz w przeliczeniu 1-1 z B2B to będzie równiutko 15k
  • Odpowiedz
@dupinka5000: Kutwa, teraz jak już przyzwyczaiłem się do cen po 8k za 3080 i pomyślę że 2 lata temu mogłem kupić totalnego kosiora za 7k (_ )

Ale też zrobiłem dobry deal bo przez cyberpunka musiałem zmienić swoje gtx 970. Kupiłem za 1500zł rtx 2070, a dzisiaj aukcje dochodzą do 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dupinka5000: Ja po tygodniu grania ją odstawiłem z nadzieją na poprawę w przyszłości. Pierwsze wrażenie było mocno średnie. Strzela sie tak sobie, a broń biała #!$%@? po krótkiej chwili, bo non stop jest ta sama jedna animacja finishera :/

No ale jestem 1,3k, do przodu dzięki tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nawet xdd to jest właśnie sens tych raportów. Każdy bierze te górne widełki i myśli że to mediana bo każdy może ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)potem przychodzi rzeczywistość i nagle świat zamarł
  • Odpowiedz
.Net zawsze był lepszy od Javy, a teraz przejmuje jej najważniejsze poztywne cechy. ^^


@cwlmod: jeśli był lepszy, to po co przejmuje te "pozytywne cechy"? Może jednak nie był lepszy skoro musi to robić?

Dodatkowo w Java dużo więcej roboty. Ostatnim razem jak patrzyłem to było 2 ogłoszenia w Java vs 1 w .Net ;)
  • Odpowiedz
@Abaddon84: budując dom (drugi rok leci, kredo do stanu deweloperskiego) przeskoczyłem z pułapu 8k na 14-15k i zmieniło się tyle, że większe kwoty pakuje w budowę a ETA na zamieszkanie bez zmian xD

Akurat jak będę kończył to wchodzi nowy wał i inflacja, więc pewnie nie zdążę się nacieszyć
  • Odpowiedz
jeśli był lepszy, to po co przejmuje te "pozytywne cechy"? Może jednak nie był lepszy skoro musi to robić?


@damw: A nie mógłbyć inny? Java była popularna przede wszystkim przez możliwość deploya na linuxie czyli z grubsza serwerach. .Net teraz też jest multiplatformowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo w Java dużo więcej roboty.


@damw: Może i jest ale ja nigdy nie miałem problemów ze
  • Odpowiedz
skąd wiesz ze jest na vacie? Może płaci 5% podatku dochodowego, działalność ma od listopada i płaci 300 zł składki zdrowotnej. Już musiałeś dorobić ideologię?


@Chris_Karczynski: Akurat z tym VAT-em trafił ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cwlmod: odpisuję subopowi wyżej, który napisał, cytuję: "Przecież 15k to żaden kosmos. To nie jest tak, że takie pieniądze sprawiają, że jeździsz na wakacje w tropiki 3 razy do roku. A już na pewno nie przestajesz liczyć. Ja nawet kupując pierdoły po 150 zł szukam gdzie jest najtaniej."
  • Odpowiedz