Wpis z mikrobloga

wszystko fajnie piękne tylko dlaczego plus 25,tys a przed stan konta to 600? Od wczoraj masz konto czy jak? Znów bajty a wykop łyka.


@macvir: Hmm no nie wiem, bo może to pierwszy przelew w nowej robocie? Jeśli chciałem o tym napisać, to niby kiedy miałbym to zrobić?
  • Odpowiedz
Różnica między 5k na rękę a 15k musi być diametralna.


@Abaddon84: patrzcie go 5k na ręke ma burżuj, może jeszcze mięso je raz w tygodniu. Ja to za najniższą #!$%@? i szefa po rękach całować muszę, by mi wypłacił w terminie. A wypłaca różnie, czasem pieniądze, czasem klapsa w dziąsło. Zależy
  • Odpowiedz
@cwlmod: takiś "bogaty" a na koncie tylko 550zł miałeś xD 70% z tego zaraz oddasz państwu, pozostałe koszta opłacisz, na życie wydasz i znowu 500zł na koncie zostanie.
  • Odpowiedz
Pewnie nie #!$%@?łbym się teraz taki zestresowany z remontem starego domu, licząc każdą stówkę, czy wystarczy. Nie musiałbym też kminić nad kredytem. Miałbym samochód. Mógłbym sobie pozwolić ot tak na kupienie w tym miesiącu PS5, bez potrzeby czekania na dobrą okazję. Pewnie pojechałbym na jakieś wypasione wakacje w tropiki.


@Abaddon84: No ugułem tak to wygląda, ale tak jak koledzy piszą szybko się robi inflacja oczekiwań. 15k starcza wlasnie na takie
  • Odpowiedz
takiś "bogaty" a na koncie tylko 550zł miałeś xD 70% z tego zaraz oddasz państwu, pozostałe koszta opłacisz, na życie wydasz i znowu 500zł na koncie zostanie.


@ethics: Oho kolejny xD Wyobraź sobie, że to dopiero pierwszy przelew a na koncie miałem kasę, żeby spełnić warunki promocji, bo chce dostać 300zł od banku za otworzenie konta firmowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i po co się tym chwalić, żeby innym #!$%@? popękały? No i udało ci się, jeśli teraz lepiej się z tym czujesz


@dzikop: Chyba tobie. Jakoś większość osób zupełnie inaczej odbiera mój wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz