Wpis z mikrobloga

Chyba ich powaliło z tym poborem... Jestem na B2B, nie dostanę żadnego płatnego urlopu, poza tym mam deadline'y a kto to za mnie zrobi?! Zresztą mamy z dziewczyną wykupione bilety na Dominikanę na grudzień. Kto nam teraz zwróci kasę? Niech ścigają NEETów i #przegryw 18-25lat, którzy i tak piwniczą bez sensu a mogliby się przysłużyć Ojczyźnie własną krwią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bialorus #wojna
kukold - Chyba ich powaliło z tym poborem... Jestem na B2B, nie dostanę żadnego płatn...

źródło: comment_16369342377SlUjOyQKTWA6kbIRMaLy7.jpg

Pobierz
  • 20
@kukold:

excuse my French, ale TAKI #!$%@? !!!
to wy, wygrywy i normiki macie bronić waszego normickiego, "wygrywowego" świata
a od przegrywów starych i młodych, NEET-ów po prostu WARA!!! (jak w plakacie z '39 roku xd)
przegrywy i NEETs nie dadzą się złożyć na ołtarzu waszej wizji życia, nie zrobią z siebie frajerów, nie będą ryzykować życia, zdrowia, żeby wam się żyło, jak dotychczas; nic nie są wam dłużni, żebyście na
@77023: @spiegelglas: Ja nie dam rady walczyc bo mam problemy zdrowotne.Jesli ktos z was rowniez ma problemy zdrowotne to nalezy udac sie do lekarza prowadzacego zeby wystawil stosowny dokument o naszym zdrowiu i z takim dokumentem nalezy udac sie do Komendanta uzupelnien i go przedstawic
@kukold: Do boju dzielny kukoldzie. Będę cię wspierał z ciepłej piwnicy wcinając pączki i popijąc je colą. Kiedy ty będziesz walczył z dzikimi hordami szturmujący nasze granice niczym orkowie mury Gondoru ja będę się śmiał z ciebie oglądając transmisje z granicy z TV. Mam nadzieję że bukmacherzy wprowadzą specjalne zakłady na te okoliczność. Chętnie postawie kilka stówek na zwycięzstwo dzielnych śniadych mohammedów. Srallach Ujbar( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kukold: W sumie utworzyć takie przegrywkomando, które i tak nie ma nic do stracenia xD Blizny ich już bardziej nie oszpecą, za pomocą broni się wyżyją, nad kimś tam poznęcaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde fajne by to było, sam bym na to się chyba pisał. Kto przeżyje to dożywotnia darmowa piwnica od państwa xD
@spiegelglas: XDD komuniści byli najbardziej dynamicznymi oskarkami swoich czasów (najczęściej inteligencja z bogatych domów). Przegrywy to bardziej odpowiednik przedwojennych żymian ortodoksów, którzy nie pasowali do społeczeństwa. Co się z nimi stało wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)