Wpis z mikrobloga

Na wykładzie o atrakcyjności z psychologii babka waliła taki Blackpill że aż czułem się jakbym siedział na tagu.
Mówiła o WHR czyli stosunek biodra-barki, robiono badania gdzie zbadali Amerykańcom i plemię Hadza pod tym względem i wyszło im że atrakcyjny mężczyzna ma taki sam stosunek w obu tych społecznościach,skrajnie przecież odmiennych cywilizacyjnie.Atrakcyjnosc jest uniwersalna i tak naprawdę rodzimy się z nią.
Wykładają mi takie rzeczy na psychologii a feministki krzyczą że Blackpill jest nienaukowy i w ogóle psychologia ewolucyjna ma sporo wad i jest nierzetelna.
I jeszcze o tym #!$%@? wzroście było sporo i nie zaskoczę was,wysocy mężczyźni mają większe szanse na osiągnięcie sukcesu i są preferowani przez partnerki.
To wiele razy było powtarzane na tagu zresztą.
Hipergamia jest oczywista ale za pewne ze względów poprawności politycznej nie jest dokładnie badana chociaż jeśli ktoś wie coś więcej to niech się podzieli informacjami.

#blackpill #feministki #logikarozowychpaskow
  • 26
@JediKnight: hipergamia jest badana od lat '90. Prawo Briffaulta zaczęto wtedy zauważać i opisywać w relacjach damsko-męskich.
Dzięki, że blackpillowcy siedzą na dupie - nie potrzebuję konkurencji. Wszystko, co trzeba zrobić, to dzisiaj wyjść z domu, kawiarnie, puby pełne dziewczyn, bo blackpillowcy levelują.
@JediKnight: 30% body fat, zęby tak krzywe, że nawet aparat się poddał, choć coś tam porobił, nos przetrącony. Siłownia, bieganie, pasje, hobby i skuteczna implementacja bajerów od Mysterego. Fakt, mam 185 wzrostu.

Widziałem typów, którzy nachalnie wciskali openery. W ogóle ostatnio chyba nowe pokolenie się wzięło za książki Mysterego i Straussa. Aspergery zapominają, że to samo można powiedzieć na kilkanaście różnych sposobów.
Pewność siebie budują osiągnięcia w życiu.
Nie ma co
@sezamus:

Myślę że lepiej od Cb bajeruje laski ale ja z 175 cm wzrostu muszę niewyobrażalnie się natrudzić.Nie jestem incelem z definicji przynajmniej panującej tutaj jakby co.
Do siłowni też trzeba mieć geny XD kurła,kolejny przypadek gdzie wzrostak cwaniakuje i mówi że wystarczy chcieć.Klasyka na tagu.Zrozum że chciejstwo nie działa dla wszystkich.
Podałeś właśnie wzrost a są takie rzeczy jak frame ,grubość gości i oczywiście najważniejsza morda.
Powierzchownie poczytałes na temat
@JediKnight: ja zacząłem od zera, od niczego i rozegrałem karty najlepiej jak umiałem. Na tym polega bycie mężczyzną. Świat jest #!$%@?, ale starasz się rozegrać najlepiej swoją partię jak możesz. Ludzie rodzą się z naprawdę #!$%@? dysfunkcjami. Jeśli masz wszystkie kończyny i nie wyglądasz jak Quasimodo, to sporo można zyskać poprzez siłownię.
Dziewczyny, która nic nie robią, nawet nie jeżdżą na rowerze też wyglądają słabo i ich nie biorę na radar...
@sezamus:

Nie zaczynałeś od zera z wzrostem 185 XD

Quasimodo, to sporo można zyskać poprzez siłownię.


Nie nie może, chyba że sterydy.Sa nadania na to, wielokrotnie tutaj było to wałkowane.

Żeby nie było ja tez wiele zrobiłem że sobą ale absolutnie nie neguję przez to Blackpilla i całkowicie rozumiem inceli(może sam nim jestem w pewnym sensie?).
Jak sobie wyobrażę ile muszą zrobić goście wyglądający ode mnie...nie ma co się dziwić że